Close Sidebar

Здравствуйте всем, я — Кузькина мама, если кто не знает — мама Давида Кузьменко из Киева. Удивительная, знойная женщина, мечта поэта, много работаю, а в свободное время — отвечаю на вопросы тех, кто специально для меня присылает письма в редакцию. О чем меня можно спрашивать? Об отношениях с друзьями, с родителями. О том, как решать трудные проблемы. Об учителях. Об учебе и работе. Пишите. Разберемся!

Зробити донейшн:

 

 

 

 

Ти можеш матеріально підтримати сайт – зробити довільний донейшн, відсканувавши QR-код за допомогою камери смартфона. Тоді ми матимемо змогу заохочувати до співробітництва нових цікавих авторів і технічно розвивати портал.

Тінкор у соцмережах

© 2010-2019, ContentLab. Усі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, що розміщені на сайті TEENСORR, дозволяється за умови посилання на teencorr.com.ua. Для інтернет-видань є обов'язковим пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання на http://teencorr.com.ua. Посилання має бути розміщене в незалежності від повного або часткового використання матеріалів. Гіперпосилання (для інтернет-видань) – має бути розміщене в підзаголовку чи в першому абзаці матеріалу.

Перейти к верхней панели