Close Sidebar

«Булінг у школі» – новий спецпроект, який ми запустили цього року, щоб говорити про булінг. За дописами bullyingua ти можеш спостерігати в Insta та у фейсбуці. Тут, на «Тінкорі», ти можеш читати найцікавіше з Insta bullyingua. Долучайся, пиши нам і розповідай свою історію.

Спецпроект «Булінг у школі» в онлайн-журналі «Тінкор» і серію ексклюзивних бесід про булінг з активними, творчими українцями та фахівцями з інших країн ми відкриваємо коментарем Джованни Барберіс, Голови Представництва ЮНІСЕФ в Україні.

Ти можеш матеріально підтримати спецпроект – зробити довільний донейшн, відсканувавши QR-код за допомогою камери смартфона. Щиро дякуємо, друзі, що ви цінуєте нашу працю й допомагаєте оплачувати витрати з утримування порталу!

You can financially support the site – make an arbitrary donation of 10 UAH. (due to service settings). You can also scan the QR code with your smartphone camera. We sincerely thank you friends for appreciating our work and helping us pay for the costs of maintaining the site.

Щоб зробити довільний донейшн, переходьте за посиланням: https://secure.wayforpay.com/payment/s5f8956a28d7f

Знайти нас за тегом у соцмережах: #teencorr #bullyingua

 

Зробити донейшн:

 

 

 

 

Ти можеш матеріально підтримати сайт – зробити довільний донейшн, відсканувавши QR-код за допомогою камери смартфона. Тоді ми матимемо змогу заохочувати до співробітництва нових цікавих авторів і технічно розвивати портал.

Тінкор у соцмережах

© 2010-2019, ContentLab. Усі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, що розміщені на сайті TEENСORR, дозволяється за умови посилання на teencorr.com.ua. Для інтернет-видань є обов'язковим пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання на http://teencorr.com.ua. Посилання має бути розміщене в незалежності від повного або часткового використання матеріалів. Гіперпосилання (для інтернет-видань) – має бути розміщене в підзаголовку чи в першому абзаці матеріалу.

Перейти к верхней панели