fbpx
Close Sidebar
Teencorr – молодіжний онлайн-журнал покоління Z. Ми працюємо в рамках професійних норм української журналістики.
 
«Тінкор» з’явився 2009 року як один з напрямків діяльності «Медіашколи» – курсів журналістики, що трансформувалися з київського Центру молодіжної журналістики «Орден лицарів пера».
 
У Центрі викладали практикуючі професійні журналісти, учні виросли і теж стали журналістами, а досвід педагогічної, профорієнтаційної та медійної роботи знадобився у створенні підліткового онлайн-журналу. Творці «Тінкору» вважають, що це дуже важливо – щоб у школярів був «свій» журнал з журналістської інформацією, адекватною для підлітків. Усе по-справжньому: журналістські жанри і стандарти, оперативна і актуальна новинна інформація, якісні фото… і все це – для школярів, які хочуть дізнаватися про соціум, життя, читаючи свій журнал своєю мовою. Журналістський продукт, який враховує кращі педагогічні напрацювання – таким «Тінкор» був задуманий, і таким його прагнуть робити його автори, серед яких є і журналісти-початківці. Більше про журнал.

 

Також ми робимо інформаційні спецпроєкти для школярів. Долучайся до нас у всіх соцмережах і проєктах:

 
Спецпроєкт «Учитель-блогер»

 

Поліна Усатюк (Аксьонова),
CEO&редактор, журналістка, член НСЖУ

Для прес-релізів:

news@teencorr.com.ua
mediagirlsnews@gmail.com

Реклама на сайті, інформаційний бартер:

sales@teencorr.com.ua

Техпідтримка сайту:

admin@teencorr.com.ua

Підтримати проект:

Як зробити довільний донейшн для розвитку сайту, дізнавайся тут

Долучитися до соцмереж і проєктів

Знайти нас за тегом у соцмережах: #teencorr 

Твоє повідомлення Тінкору

Все вийшло!
Ми\скоро спишемось із тобою!

Підтримати сайт / Support:

Ти можеш матеріально підтримати сайт – зробити довільний донейшн через Paypal. Щиро дякуємо, що ти цінуєш нашу працю й допомагаєш оплачувати витрати з утримування сайту! Тоді ми матимемо змогу заохочувати до співробітництва нових цікавих авторів і технічно розвивати портал. Щоб здійснити підтримку та зробити переказ, натисни кнопку Donate.

We will be able to encourage new interesting authors to collaborate and technically develop the portal. We sincerely thank you friends for appreciating our work and helping us pay for the costs of maintaining the site. You can Paypal.

Увійти / Login
[ultimatemember form_id="4322"]
Підпишися на щотижневий дайджест!
Долучайся до нас у всіх соцмережах і проєктах:
PayPal:
Підтримай роботу журналістів сайту!

© 2010-2021, ContentLab. Усі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, що розміщені на сайті TEENСORR, дозволяється за умови посилання на teencorr.com.ua. Для інтернет-видань є обов'язковим пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання на http://teencorr.com.ua. Посилання має бути розміщене в незалежності від повного або часткового використання матеріалів. Гіперпосилання (для інтернет-видань) – має бути розміщене в підзаголовку чи в першому абзаці матеріалу.

Перейти к верхней панели