Close Sidebar

Чи потрібно навчатися журналістики? Що це за наука? Які навички повинен мати журналіст? Які знання? Про що? На всі ці та інші питання відповідатимуть матеріали та автори нашого проекту «Медіашкола» на «Тінкорі». 

«Медіашкола» є проектом-продовженням відомого київського молодіжного журналістського клубу «Орден рицарів пера» (fb, vk), що був створений і працював у ЦТ «Шевченківець» у «нульових» роках. Підлітковий клуб трансформувався в «Медіашколу» 2009 року, її можна було відвідувати в консалтинговій агенції «Смарт-персонал» у столиці, по вул. Саксаганського.

Зараз «Медіашкола» також працює оффлайн: у рамках цього проекту в Києві відбуваються зустрічі та майстер-класи для школярів та студентів. На порталі «Тінкор» проект «Медіашкола» представлений різноманітними матеріалами про журналістику та навчання журналістиці.

Якщо ви – журналіст, маєте досвід роботи за спеціальністю понад 5 років і бажаєте вести колонку чи блог у опініон-форматі про журналістику, напишіть нам, у редакцію, на пошту: news@teencorr.com.ua, mediagirlsnews@gmail.com.  

 

Тинкорр в соцсетях
Напечатай и нажми Enter для поиска

© 2010-2019, ContentLab. Все права защищены. Использование любых материалов, размещённых на сайте TEENСORR, разрешается при условии ссылки на teencorr.com.ua. Для интернет-изданий обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на http://teencorr.com.ua. Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов. Гиперссылка (для интернет- изданий) – должна быть размещена в подзаголовке или в первом абзаце материала.

Перейти к верхней панели