Close Sidebar

Чи потрібно навчатися журналістики? Що це за наука? Які навички повинен мати журналіст? Які знання? Про що? На всі ці та інші питання відповідатимуть матеріали та автори нашого проекту «Медіашкола» на «Тінкорі». 

«Медіашкола» є проектом-продовженням відомого київського молодіжного журналістського клубу «Орден рицарів пера» (fb, vk), що був створений і працював у ЦТ «Шевченківець» у «нульових» роках. Підлітковий клуб трансформувався в «Медіашколу» 2009 року, її можна було відвідувати в консалтинговій агенції «Смарт-персонал» у столиці, по вул. Саксаганського.

Зараз «Медіашкола» також працює оффлайн: у рамках цього проекту в Києві відбуваються зустрічі та майстер-класи для школярів та студентів. На порталі «Тінкор» проект «Медіашкола» представлений різноманітними матеріалами про журналістику та навчання журналістиці.

Якщо ви – журналіст, маєте досвід роботи за спеціальністю понад 2 роки й бажаєте вести колонку чи блог у опініон-форматі про журналістику, напишіть нам, у редакцію, на пошту: news@teencorr.com.ua, mediagirlsnews@gmail.com.  

 

Зробити донейшн:

 

 

 

 

Ти можеш матеріально підтримати сайт – зробити довільний донейшн, відсканувавши QR-код за допомогою камери смартфона. Тоді ми матимемо змогу заохочувати до співробітництва нових цікавих авторів і технічно розвивати портал.

Тінкор у соцмережах

© 2010-2019, ContentLab. Усі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, що розміщені на сайті TEENСORR, дозволяється за умови посилання на teencorr.com.ua. Для інтернет-видань є обов'язковим пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання на http://teencorr.com.ua. Посилання має бути розміщене в незалежності від повного або часткового використання матеріалів. Гіперпосилання (для інтернет-видань) – має бути розміщене в підзаголовку чи в першому абзаці матеріалу.

Перейти к верхней панели