fbpx
Close Sidebar

Teennews

teens novelties, знаєш, розумні теми,

29.09.2016

1008 абітурієнтів з Криму та Донбасу вступили до українських ВНЗ 2016 року за спрощеною системою, яку впровадили 12 освітніх центрів «Крим-Україна» та 28 освітніх центрів «Донбас-Україна».

Із них 153 людини – вступники з Криму, решта – з Донбасу. Такі дані Міністерства освіти оприлюднили учасники прес-конференції «Можливості для здобуття якісної освіти для дітей та молоді з Криму і Донбасу», яка відбулася в Києві, в агенції «Укрінформ» 27 вересня.

«У ході нинішньої вступної кампанії вперше за два роки вдалося переламати ситуацію й збільшити кількість абітурієнтів із окупованого Криму й тимчасово непідконтрольних Україні районів Донецької та Луганської областей», – зазначив Олег Шаров, директор Департаменту вищої освіти МОН.

openpolicy

Ірина Жданова – генеральний директор ГО «Фонд «Відкрита політика»

Донесення інформації до школярів Криму і Донбасу щодо можливості отримання української освіти стало одним із найголовніших завдань у період вступної кампанії, – повідомили на прес-конференції. За участі Міністерства освіти та науки була створена гаряча лінія для школярів з Донбасу і Криму. У період вступної кампанії, з 1 липня до 18 серпня, на неї звернулося понад 3000 осіб. 8,8% від загальної кількості людей, що телефонували на гарячу лінію, були школярі з Криму і Донбасу.

Спеціалістами також були розроблені покрокові інструкції: «Як отримати український документ про загальну середню освіту» та «Як отримати дублікат документів про закінчення навчального закладу», а також дорожні карти: «Дорожня карта, як здобути українську освіту школярам з Донбасу» та «Дорожня карта, як здобути українську освіту для школярів з Криму».

sharov

Олег Шаров – директор Департаменту вищої освіти МОН

Крім того, Фонд «Відкрита політика» спільно з порталом «Педагогічна преса» запустив он-лайн уроки з української мови та літератури та оприлюднив тренувальні тестові завдання для підготовки до ДПА з історії України XX-XXI ст. Також у фонді підготували й  запустили серію розвиваючих відео і аудіо роликів. Протягом вступної кампанії відеоуроки переглянуло понад 13 тис. людей, відеоролики на каналі YouTube –  більше ніж 5790 разів. Співробітники фонду нагадали також, що діти з Донбасу й Криму також можуть отримати українську освіту за екстернатною формою навчання. Міністерство освіти й науки повідомило, що планує удосконалити нормативно-правову базу та завчасно розпочати наступну інформаційну кампанію для дітей Криму і Донбасу.

openpolicy

Георгій Тука – заступник Міністра України з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб

Фонд створив інтернет-платформу «Доступна освіта», на якій розміщуватимуть он-лайн уроки з української мови та історії України. Там буде й доступ до покрокових інструкцій щодо вступу. Гаряча лінія також продовжує працювати: 0 800 504 425 – безкоштовно; +380689512513 (Viber); +380505505411 (Viber). Консультативні телефонні лінії працюють у робочі дні з 9:00 до 18:00.

Тінкор

Фото: openpolicy


Прочитати ще
Підтримати сайт / Support:

Ти можеш матеріально підтримати сайт – зробити довільний донейшн через Paypal. Щиро дякуємо, що ти цінуєш нашу працю й допомагаєш оплачувати витрати з утримування сайту! Тоді ми матимемо змогу заохочувати до співробітництва нових цікавих авторів і технічно розвивати портал. Щоб здійснити підтримку та зробити переказ, натисни кнопку Donate.

We will be able to encourage new interesting authors to collaborate and technically develop the portal. We sincerely thank you friends for appreciating our work and helping us pay for the costs of maintaining the site. You can Paypal.

Увійти / Login
[ultimatemember form_id="4322"]
Підпишися на щотижневий дайджест!
Долучайся до нас у всіх соцмережах і проєктах:
PayPal:
Підтримай роботу журналістів сайту!

© 2010-2021, ContentLab. Усі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, що розміщені на сайті TEENСORR, дозволяється за умови посилання на teencorr.com.ua. Для інтернет-видань є обов'язковим пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання на http://teencorr.com.ua. Посилання має бути розміщене в незалежності від повного або часткового використання матеріалів. Гіперпосилання (для інтернет-видань) – має бути розміщене в підзаголовку чи в першому абзаці матеріалу.

Перейти к верхней панели