Close Sidebar

Teennews

style life, teens novelties, моє місто,

18.04.2018

ukrzaliznytsyaУчора, 17 квітня, на станції Одеса-Товарна дівчина 12 років травмувалася електричним струмом на даху вагона поїзда № 797 сполученням Одеса – Вінниця, що перебував на відстої. Дитина жива, у свідомості, але у вкрай тяжкому стані – близько 60 % поверхні тіла уражені опіками. ЇЇ вже лікують в опіковому центрі. 

Хлопчик і дівчинка гралися біля пасажирського поїзда на станції Одеса-Товарна, а потім вилізли на дах 4-го штабного пасажирського вагона. На даху вагона 12-річна дівчинка була травмована електричним струмом контактної мережі, – повідомляє Укрзалізниця. Хлопчик злякався, зістрибнув із вагона та втік із місця події.

Укрзалізниця докладно повідомляє про випадки травмування дітей на коліях та рухомому складі, проте діти травмуються, і причиною цього є, у тому числі, брак інформації про реальну небезпеку перебування на залізниці. Правила безпеки при перебуванні поблизу залізниці є темою для розмов учителів, батьків із дітьми. І особливо – під час канікул. 

Фахівці Укрзалізниці також приділяють багато часу спілкуванню з учнями шкіл, ліцеїв та коледжів, студентами вищих навчальних закладів, у першу чергу тих, що розташовані в районах, прилеглих до залізничних колій. Залізничники відвідають також дошкільні заклади, щоб в ігровій формі пояснювати малюкам правила безпечної поведінки поряд із залізницею.

Тінкор

Фото: freepik.com

За інф. Укрзалізниця


Прочитати ще
Зробити донейшн:

 

 

 

 

Ти можеш матеріально підтримати сайт – зробити довільний донейшн, відсканувавши QR-код за допомогою камери смартфона. Тоді ми матимемо змогу заохочувати до співробітництва нових цікавих авторів і технічно розвивати портал.

Тінкор у соцмережах

© 2010-2019, ContentLab. Усі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, що розміщені на сайті TEENСORR, дозволяється за умови посилання на teencorr.com.ua. Для інтернет-видань є обов'язковим пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання на http://teencorr.com.ua. Посилання має бути розміщене в незалежності від повного або часткового використання матеріалів. Гіперпосилання (для інтернет-видань) – має бути розміщене в підзаголовку чи в першому абзаці матеріалу.

Перейти к верхней панели