Close Sidebar

Teennews

style life, teens novelties, моє місто,

18.04.2018

ukrzaliznytsyaУчора, 17 квітня, на станції Одеса-Товарна дівчина 12 років травмувалася електричним струмом на даху вагона поїзда № 797 сполученням Одеса – Вінниця, що перебував на відстої. Дитина жива, у свідомості, але у вкрай тяжкому стані – близько 60 % поверхні тіла уражені опіками. ЇЇ вже лікують в опіковому центрі. 

Хлопчик і дівчинка гралися біля пасажирського поїзда на станції Одеса-Товарна, а потім вилізли на дах 4-го штабного пасажирського вагона. На даху вагона 12-річна дівчинка була травмована електричним струмом контактної мережі, – повідомляє Укрзалізниця. Хлопчик злякався, зістрибнув із вагона та втік із місця події.

Укрзалізниця докладно повідомляє про випадки травмування дітей на коліях та рухомому складі, проте діти травмуються, і причиною цього є, у тому числі, брак інформації про реальну небезпеку перебування на залізниці. Правила безпеки при перебуванні поблизу залізниці є темою для розмов учителів, батьків із дітьми. І особливо – під час канікул. 

Фахівці Укрзалізниці також приділяють багато часу спілкуванню з учнями шкіл, ліцеїв та коледжів, студентами вищих навчальних закладів, у першу чергу тих, що розташовані в районах, прилеглих до залізничних колій. Залізничники відвідають також дошкільні заклади, щоб в ігровій формі пояснювати малюкам правила безпечної поведінки поряд із залізницею.

Тінкор

Фото: freepik.com

За інф. Укрзалізниця

comments powered by HyperComments
Прочитать еще
Тинкорр в соцсетях
Напечатай и нажми Enter для поиска

© 2010-2017, ContentLab. Все права защищены. Использование любых материалов, размещённых на сайте TEENСORR, разрешается при условии ссылки на teencorr.com.ua. Для интернет-изданий обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на http://teencorr.com.ua. Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов. Гиперссылка (для интернет- изданий) – должна быть размещена в подзаголовке или в первом абзаце материала.

Перейти к верхней панели