Close Sidebar

Teennews

teens novelties,

31.08.2017

kijiv-dniprovskijУчора, 30 серпня ввечорі, із даху вантажного вагона-автомобілевоза на станції Київ-Дніпровський залізничники зняли хлопця 15 років. Його травмувало електрострумом, він отримав 85% опіків тіла й зараз перебуває у важкому стані.

Залізничники не втомлюються нагадувати підліткам, що підйом на дахи вагонів, на опори електрифікованих ліній, наближення до електропроводів на землі чи деінде – все це акції, які прямо загрожують життю.

Крім того, такі вчинки є забороненими правилами безпеки на залізничному транспорті України. І тому наслідком порушень може бути не тільки травма, але й адміністративне чи кримінальне покарання.

До того ж, сторонні особи, у тому числі підлітки, не можуть перебувати на території підрозділів і підприємств залізниць – це також заборонено правилами безпеки та іншими документами.

За минулі 8 місяців 2017 року на залізницях України внаслідок порушення правил безпеки громадян на залізничному транспорті травмувалися 365 громадян, із них 242 – зі смертельними наслідками. Незважаючи на зусилля залізничників щодо попередження травматизму, люди продовжують гинути через безвідповідальне ставлення до власного життя та здоров’я.

Нагадаємо: 29 серпня, так само на станції Київ-Дніпровський, на даху вагона знайшли вражену струмом людину. Після відключення напруги по станції, постраждалого зняли працівники ДСНС та швидкою допомогою відправили до лікарні.

За інф. Укрзалізниці


Прочитати ще
Зробити донейшн:

 

 

 

 

Ти можеш матеріально підтримати сайт – зробити довільний донейшн, відсканувавши QR-код за допомогою камери смартфона. Тоді ми матимемо змогу заохочувати до співробітництва нових цікавих авторів і технічно розвивати портал.

Тінкор у соцмережах

© 2010-2019, ContentLab. Усі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, що розміщені на сайті TEENСORR, дозволяється за умови посилання на teencorr.com.ua. Для інтернет-видань є обов'язковим пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання на http://teencorr.com.ua. Посилання має бути розміщене в незалежності від повного або часткового використання матеріалів. Гіперпосилання (для інтернет-видань) – має бути розміщене в підзаголовку чи в першому абзаці матеріалу.

Перейти к верхней панели