Close Sidebar

Teennews

teens novelties,

31.08.2017

kijiv-dniprovskijУчора, 30 серпня ввечорі, із даху вантажного вагона-автомобілевоза на станції Київ-Дніпровський залізничники зняли хлопця 15 років. Його травмувало електрострумом, він отримав 85% опіків тіла й зараз перебуває у важкому стані.

Залізничники не втомлюються нагадувати підліткам, що підйом на дахи вагонів, на опори електрифікованих ліній, наближення до електропроводів на землі чи деінде – все це акції, які прямо загрожують життю.

Крім того, такі вчинки є забороненими правилами безпеки на залізничному транспорті України. І тому наслідком порушень може бути не тільки травма, але й адміністративне чи кримінальне покарання.

До того ж, сторонні особи, у тому числі підлітки, не можуть перебувати на території підрозділів і підприємств залізниць – це також заборонено правилами безпеки та іншими документами.

За минулі 8 місяців 2017 року на залізницях України внаслідок порушення правил безпеки громадян на залізничному транспорті травмувалися 365 громадян, із них 242 – зі смертельними наслідками. Незважаючи на зусилля залізничників щодо попередження травматизму, люди продовжують гинути через безвідповідальне ставлення до власного життя та здоров’я.

Нагадаємо: 29 серпня, так само на станції Київ-Дніпровський, на даху вагона знайшли вражену струмом людину. Після відключення напруги по станції, постраждалого зняли працівники ДСНС та швидкою допомогою відправили до лікарні.

За інф. Укрзалізниці

comments powered by HyperComments
Прочитати ще
Тінкор у соцмережах
Надрукуй слово та натисни ENTER для пошуку
Напечатай и нажми Enter для поиска

© 2010-2019, ContentLab. Усі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, що розміщені на сайті TEENСORR, дозволяється за умови посилання на teencorr.com.ua. Для інтернет-видань є обов'язковим пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання на http://teencorr.com.ua. Посилання має бути розміщене в незалежності від повного або часткового використання матеріалів. Гіперпосилання (для інтернет-видань) – має бути розміщене в підзаголовку чи в першому абзаці матеріалу.

Перейти к верхней панели