Close Sidebar

Teennews

style life, teens novelties,

09.02.2019

Даяна Ястремская стала победительницей в номинации «Прорыв месяца» по версии Женской теннисной ассоциации (WTA), – сообщает nv.ua, ссылаясь на официальный сайт этой организации.

Yastremskyi

По данным сайта WTA, по результатам голосования болельщиков украинка опередила американок Даниэль Коллинз и Аманду Анисимову и австралийку Эшли Барти. 47% голосов болельщики отдали за Даяну.

Напомним, в прошлом месяце Ястремская успешно выступила на турнирах Большого шлема в Австралии и выиграла турнир серии WTA, второй по счету в её в карьере. После этих побед Даяна дебютировала в топ-35 рейтинга WTA, поднявшись на 34-ю строчку.


Прочитати ще
Зробити донейшн:

 

 

 

 

Ти можеш матеріально підтримати сайт – зробити довільний донейшн, відсканувавши QR-код за допомогою камери смартфона. Тоді ми матимемо змогу заохочувати до співробітництва нових цікавих авторів і технічно розвивати портал.

Тінкор у соцмережах

© 2010-2020, ContentLab. Усі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, що розміщені на сайті TEENСORR, дозволяється за умови посилання на teencorr.com.ua. Для інтернет-видань є обов'язковим пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання на http://teencorr.com.ua. Посилання має бути розміщене в незалежності від повного або часткового використання матеріалів. Гіперпосилання (для інтернет-видань) – має бути розміщене в підзаголовку чи в першому абзаці матеріалу.

Перейти к верхней панели