fbpx
Close Sidebar

Teennews

girls talks, style life,

19.08.2016

На «Тінокорі» для мене все почалося два роки тому, коли я була в літньому таборі, сумувала, і тоді написала свою першу колонку до журналу. З тих пір я навчилася писати довгими реченнями. Редактори мене за це сварять – кажуть, це не дуже класний стиль. Але… Мені вже 16, мені подобається писати тексти, і я шукаю себе.

Ці шукання призводять до різного. Наприклад, цього літа я дуже багато читала, але дуже мало писала. Жодної колонки за всі три літні місяці!

Так вийшло тому, що в мене не знаходилося часу обдумувати все те, що зі мною відбувалося. Пригоди в житті, зустрічі… І внутрішні зміни. Здавалося, усе відбувається так швидко, що я не встигала це описувати. Навіть для себе, у своєму щоденнику. Годі вже казати про колонки в журналі.

girl writing

Проте, я помітила, що не дуже добре запам’ятовую всі події. Вже за місяць мені складно було пригадати деталі, обличчя, слова… І я подумала, що все ж таки мушу якось занотовувати все. А то який сенс переживати щось, коли це не запам’ятовуєш, не можеш потом переоцінити, подумати про це…

Тоді я замовила в інтернет-магазині яскраву папку-зшивач невеликого, А5-го, розміру. Купила конвертів, різнокольорових папірців, наліпок, скрапбукінгових фішок… Якщо не вистачає часу писати щоденник, то можна зберігати моменти життя ось так! У конверт можна покласти інстафотки, роздруковані десь з автоматів, скетчі, нотатки з записничків… Засохлі квітки та листя… Фантики…Листівки…

Тепер у папці вже чимало таких конвертів, підшитих на швидкозшивач і датованих різними літніми днями. У конвертах – «щоденники», зібрані з нотаток, картинок, фоток, текстів пісень…  Нотатки – 3D!

Якими засобами ти користуєшся, щоби зберігати моменти?

Домініка


Прочитати ще
Підтримати сайт / Support:

Ти можеш матеріально підтримати сайт – зробити довільний донейшн через Paypal. Щиро дякуємо, що ти цінуєш нашу працю й допомагаєш оплачувати витрати з утримування сайту! Тоді ми матимемо змогу заохочувати до співробітництва нових цікавих авторів і технічно розвивати портал. Щоб здійснити підтримку та зробити переказ, натисни кнопку Donate.

We will be able to encourage new interesting authors to collaborate and technically develop the portal. We sincerely thank you friends for appreciating our work and helping us pay for the costs of maintaining the site. You can Paypal.

Увійти / Login
[ultimatemember form_id="4322"]
Підпишися на щотижневий дайджест!
Долучайся до нас у всіх соцмережах і проєктах:
PayPal:
Підтримай роботу журналістів сайту!

© 2010-2021, ContentLab. Усі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, що розміщені на сайті TEENСORR, дозволяється за умови посилання на teencorr.com.ua. Для інтернет-видань є обов'язковим пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання на http://teencorr.com.ua. Посилання має бути розміщене в незалежності від повного або часткового використання матеріалів. Гіперпосилання (для інтернет-видань) – має бути розміщене в підзаголовку чи в першому абзаці матеріалу.

Перейти к верхней панели