Close Sidebar

Teennews

girls talks, style life,

19.08.2016

На «Тінокорі» для мене все почалося два роки тому, коли я була в літньому таборі, сумувала, і тоді написала свою першу колонку до журналу. З тих пір я навчилася писати довгими реченнями. Редактори мене за це сварять – кажуть, це не дуже класний стиль. Але… Мені вже 16, мені подобається писати тексти, і я шукаю себе.

Ці шукання призводять до різного. Наприклад, цього літа я дуже багато читала, але дуже мало писала. Жодної колонки за всі три літні місяці!

Так вийшло тому, що в мене не знаходилося часу обдумувати все те, що зі мною відбувалося. Пригоди в житті, зустрічі… І внутрішні зміни. Здавалося, усе відбувається так швидко, що я не встигала це описувати. Навіть для себе, у своєму щоденнику. Годі вже казати про колонки в журналі.

girl writing

Проте, я помітила, що не дуже добре запам’ятовую всі події. Вже за місяць мені складно було пригадати деталі, обличчя, слова… І я подумала, що все ж таки мушу якось занотовувати все. А то який сенс переживати щось, коли це не запам’ятовуєш, не можеш потом переоцінити, подумати про це…

Тоді я замовила в інтернет-магазині яскраву папку-зшивач невеликого, А5-го, розміру. Купила конвертів, різнокольорових папірців, наліпок, скрапбукінгових фішок… Якщо не вистачає часу писати щоденник, то можна зберігати моменти життя ось так! У конверт можна покласти інстафотки, роздруковані десь з автоматів, скетчі, нотатки з записничків… Засохлі квітки та листя… Фантики…Листівки…

Тепер у папці вже чимало таких конвертів, підшитих на швидкозшивач і датованих різними літніми днями. У конвертах – «щоденники», зібрані з нотаток, картинок, фоток, текстів пісень…  Нотатки – 3D!

Якими засобами ти користуєшся, щоби зберігати моменти?

Домініка

comments powered by HyperComments
Прочитати ще
Тінкор у соцмережах
Надрукуй слово та натисни ENTER для пошуку
Напечатай и нажми Enter для поиска

© 2010-2019, ContentLab. Усі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, що розміщені на сайті TEENСORR, дозволяється за умови посилання на teencorr.com.ua. Для інтернет-видань є обов'язковим пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання на http://teencorr.com.ua. Посилання має бути розміщене в незалежності від повного або часткового використання матеріалів. Гіперпосилання (для інтернет-видань) – має бути розміщене в підзаголовку чи в першому абзаці матеріалу.

Перейти к верхней панели