fbpx
Close Sidebar

Teennews

style life, teens novelties, знамениті діти, моє місто,

24.05.2019

aphyna-ostapenko

Афіна з тренером Сергієм. Фото: Ігор Осипчук, сайт «Факти»

У середу 15 травня в Києві експерти Національного реєстру рекордів України передали свідоцтво 6-річній Афіні Остапенко. Спеціалісти зафіксували досягнення Афіни, відмітивши її як наймолодшу в Україні дівчинку, що не бачить і при цьому займається катанням на роликових коньках. Факт було зафіксовано на одному з роллердромів столиці. 

Також експерти відмітили як рекордсмена тренера дівчинки, Сергія Боброва, під керівництвом якого вона займається не тільки катанням на роликах, але ще й греко-римською боротьбою. Сергій спеціалізується на роботі з дітьми, які мають інвалідність.

Батьки Афіни розповіли журналістам, що дівчинка ще відвідує тренування з плавання – у цьому їй домопагає Олексій Федіна, п’ятикратний паралімпійський чемпіон.

У сферу інтересів дитини входять горні лижі, сноубординг, вейкбординг і танці. Уже 2 роки дівчинка навчається в музичній школі, де опановує рояль і вокал. Брала участь у двох вокальних конкурсах, у одному з яких посіла перше місце. 

За інф.: сайт «Факти»; ТСН

Фото: Ігор Осипчук, сайт «Факти»


Прочитати ще
Підтримати сайт / Support:

Ти можеш матеріально підтримати сайт – зробити довільний донейшн через Paypal. Щиро дякуємо, що ти цінуєш нашу працю й допомагаєш оплачувати витрати з утримування сайту! Тоді ми матимемо змогу заохочувати до співробітництва нових цікавих авторів і технічно розвивати портал. Щоб здійснити підтримку та зробити переказ, натисни кнопку Donate.

We will be able to encourage new interesting authors to collaborate and technically develop the portal. We sincerely thank you friends for appreciating our work and helping us pay for the costs of maintaining the site. You can Paypal.

Увійти / Login
[ultimatemember form_id="4322"]
Підпишися на щотижневий дайджест!
Долучайся до нас у всіх соцмережах і проєктах:
PayPal:
Підтримай роботу журналістів сайту!

© 2010-2021, ContentLab. Усі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, що розміщені на сайті TEENСORR, дозволяється за умови посилання на teencorr.com.ua. Для інтернет-видань є обов'язковим пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання на http://teencorr.com.ua. Посилання має бути розміщене в незалежності від повного або часткового використання матеріалів. Гіперпосилання (для інтернет-видань) – має бути розміщене в підзаголовку чи в першому абзаці матеріалу.

Перейти к верхней панели