Close Sidebar

Teennews

style life, teens novelties, знамениті діти, моє місто,

24.05.2019

aphyna-ostapenko

Афіна з тренером Сергієм. Фото: Ігор Осипчук, сайт «Факти»

У середу 15 травня в Києві експерти Національного реєстру рекордів України передали свідоцтво 6-річній Афіні Остапенко. Спеціалісти зафіксували досягнення Афіни, відмітивши її як наймолодшу в Україні дівчинку, що не бачить і при цьому займається катанням на роликових коньках. Факт було зафіксовано на одному з роллердромів столиці. 

Також експерти відмітили як рекордсмена тренера дівчинки, Сергія Боброва, під керівництвом якого вона займається не тільки катанням на роликах, але ще й греко-римською боротьбою. Сергій спеціалізується на роботі з дітьми, які мають інвалідність.

Батьки Афіни розповіли журналістам, що дівчинка ще відвідує тренування з плавання – у цьому їй домопагає Олексій Федіна, п’ятикратний паралімпійський чемпіон.

У сферу інтересів дитини входять горні лижі, сноубординг, вейкбординг і танці. Уже 2 роки дівчинка навчається в музичній школі, де опановує рояль і вокал. Брала участь у двох вокальних конкурсах, у одному з яких посіла перше місце. 

За інф.: сайт «Факти»; ТСН

Фото: Ігор Осипчук, сайт «Факти»


Прочитати ще
Зробити донейшн:

 

 

 

 

Ти можеш матеріально підтримати сайт – зробити довільний донейшн, відсканувавши QR-код за допомогою камери смартфона. Тоді ми матимемо змогу заохочувати до співробітництва нових цікавих авторів і технічно розвивати портал.

Тінкор у соцмережах

© 2010-2020, ContentLab. Усі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, що розміщені на сайті TEENСORR, дозволяється за умови посилання на teencorr.com.ua. Для інтернет-видань є обов'язковим пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання на http://teencorr.com.ua. Посилання має бути розміщене в незалежності від повного або часткового використання матеріалів. Гіперпосилання (для інтернет-видань) – має бути розміщене в підзаголовку чи в першому абзаці матеріалу.

Перейти к верхней панели