fbpx
Close Sidebar

Teennews

teens novelties,

19.09.2016

Вчера, 18 сентября, Александр Усик прилетел в Киев из Гданьска после победы в бою с поляком Кшиштофом Гловацки за титул чемпиона мира в первом тяжелом весе по версии WBO.

В этот раз Александру пришлось постараться ради победы и пройти всю 12-раундовую дистанцию, чтобы получить полное превосходство над соперником.

usik

А 24 ноября украинцы смогут оценить дебют Александра Усика в кино, в фильме «Правило боя». «Я с детства мечтал сыграть в кино и даже планировал поступать в театральный. В фильме «Правило боя» я сыграл самого себя, такого, как я есть по жизни. Это моя первая роль в кино и, кто знает, возможно, не последняя», – сказал спортсмен журналистам на брифинге в Борисполе.

Тинкорр

Инфо: Yula 


Прочитати ще
Підтримати сайт / Support:

Ти можеш матеріально підтримати сайт – зробити довільний донейшн через Paypal. Щиро дякуємо, що ти цінуєш нашу працю й допомагаєш оплачувати витрати з утримування сайту! Тоді ми матимемо змогу заохочувати до співробітництва нових цікавих авторів і технічно розвивати портал. Щоб здійснити підтримку та зробити переказ, натисни кнопку Donate.

We will be able to encourage new interesting authors to collaborate and technically develop the portal. We sincerely thank you friends for appreciating our work and helping us pay for the costs of maintaining the site. You can Paypal.

Увійти / Login
[ultimatemember form_id="4322"]
Підпишися на щотижневий дайджест!
Долучайся до нас у всіх соцмережах і проєктах:
PayPal:
Підтримай роботу журналістів сайту!

© 2010-2021, ContentLab. Усі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, що розміщені на сайті TEENСORR, дозволяється за умови посилання на teencorr.com.ua. Для інтернет-видань є обов'язковим пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання на http://teencorr.com.ua. Посилання має бути розміщене в незалежності від повного або часткового використання матеріалів. Гіперпосилання (для інтернет-видань) – має бути розміщене в підзаголовку чи в першому абзаці матеріалу.

Перейти к верхней панели