Close Sidebar

Teennews

books, style life, teens novelties, архітектура,

21.03.2017

Анастасія Іванова, фотограф та Євген Савченко, співавтор, презентують 23 березня, у четвер, у Львові  книжку-альбом «За львівськими брамами». Ця книга, що наразі вийшла у «Видавництві Старого Лева», допоможе дізнатися, що ховає Львів за брамами старих будинків, привідкриє таємниці міста. На презентації можна буде почути історії мешканців будинків, і роздивитися у книзі-альбомі сецесійні розписи, фрагменти вітражів, величні сходові клітки, квіткові мозаїки. 

«Мета створення альбому — показати приховану красу міста, дізнатися більше про львів’ян, віднайти зв’язок між людьми, що зводили той Львів, який ми знаємо та любимо, і його теперішніми мешканцями», – розповідала Анастасія Іванова

anastasya-ivanova-ta-yevgen-savchenko-presentuyut-knigku-alboom-za-lvivskimi-bramami

Окрім фотографій, книга містить інформацію про створення будівель, імена архітекторів. Історичний матеріал зібрав Євгеній Бондаренко, а розповіді мешканців під’їздів, яких Анастасія зустріла під час фотографування, оформлені в тексти Євгеном Савченком.

anastasya-ivanova-ta-yevgen-savchenko-presentuyut-knigku-alboom-za-lvivskimi-bramami

«До книги увійшло 50 будівель, – зауважила Анастасія. –  Їх об’єднує лише те, що усі вони збудовані в дорадянські часи, і, водночас, досі зберегли залишки первинної фотогенічності. Представлені будинки були зведені у другій половині ХІХ — першій третині ХХ століття, тож альбом закарбовує усі основні архітектурні стилі тогочасного Львова, від історизму до функціоналізму».

anastasya-ivanova-ta-yevgen-savchenko-presentuyut-knigku-alboom-za-lvivskimi-bramami

Презентація відбудеться у львівському «Центрі міської історії». Модератор зустрічі – Євгенія Нестерович. Початок о 19:00. Вхід вільний.

Тінкор

comments powered by HyperComments
Прочитать еще
Тинкорр в соцсетях
Напечатай и нажми Enter для поиска

© 2010-2019, ContentLab. Все права защищены. Использование любых материалов, размещённых на сайте TEENСORR, разрешается при условии ссылки на teencorr.com.ua. Для интернет-изданий обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на http://teencorr.com.ua. Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов. Гиперссылка (для интернет- изданий) – должна быть размещена в подзаголовке или в первом абзаце материала.

Перейти к верхней панели