fbpx
Close Sidebar

Teennews

books, style life, teens novelties, архітектура,

21.03.2017

Анастасія Іванова, фотограф та Євген Савченко, співавтор, презентують 23 березня, у четвер, у Львові  книжку-альбом «За львівськими брамами». Ця книга, що наразі вийшла у «Видавництві Старого Лева», допоможе дізнатися, що ховає Львів за брамами старих будинків, привідкриє таємниці міста. На презентації можна буде почути історії мешканців будинків, і роздивитися у книзі-альбомі сецесійні розписи, фрагменти вітражів, величні сходові клітки, квіткові мозаїки. 

«Мета створення альбому — показати приховану красу міста, дізнатися більше про львів’ян, віднайти зв’язок між людьми, що зводили той Львів, який ми знаємо та любимо, і його теперішніми мешканцями», – розповідала Анастасія Іванова

anastasya-ivanova-ta-yevgen-savchenko-presentuyut-knigku-alboom-za-lvivskimi-bramami

Окрім фотографій, книга містить інформацію про створення будівель, імена архітекторів. Історичний матеріал зібрав Євгеній Бондаренко, а розповіді мешканців під’їздів, яких Анастасія зустріла під час фотографування, оформлені в тексти Євгеном Савченком.

anastasya-ivanova-ta-yevgen-savchenko-presentuyut-knigku-alboom-za-lvivskimi-bramami

«До книги увійшло 50 будівель, – зауважила Анастасія. –  Їх об’єднує лише те, що усі вони збудовані в дорадянські часи, і, водночас, досі зберегли залишки первинної фотогенічності. Представлені будинки були зведені у другій половині ХІХ — першій третині ХХ століття, тож альбом закарбовує усі основні архітектурні стилі тогочасного Львова, від історизму до функціоналізму».

anastasya-ivanova-ta-yevgen-savchenko-presentuyut-knigku-alboom-za-lvivskimi-bramami

Презентація відбудеться у львівському «Центрі міської історії». Модератор зустрічі – Євгенія Нестерович. Початок о 19:00. Вхід вільний.

Тінкор


Прочитати ще
Підтримати сайт / Support:

Ти можеш матеріально підтримати сайт – зробити довільний донейшн через Paypal. Щиро дякуємо, що ти цінуєш нашу працю й допомагаєш оплачувати витрати з утримування сайту! Тоді ми матимемо змогу заохочувати до співробітництва нових цікавих авторів і технічно розвивати портал. Щоб здійснити підтримку та зробити переказ, натисни кнопку Donate.

We will be able to encourage new interesting authors to collaborate and technically develop the portal. We sincerely thank you friends for appreciating our work and helping us pay for the costs of maintaining the site. You can Paypal.

Увійти / Login
[ultimatemember form_id="4322"]
Підпишися на щотижневий дайджест!
Долучайся до нас у всіх соцмережах і проєктах:
PayPal:
Підтримай роботу журналістів сайту!

© 2010-2021, ContentLab. Усі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, що розміщені на сайті TEENСORR, дозволяється за умови посилання на teencorr.com.ua. Для інтернет-видань є обов'язковим пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання на http://teencorr.com.ua. Посилання має бути розміщене в незалежності від повного або часткового використання матеріалів. Гіперпосилання (для інтернет-видань) – має бути розміщене в підзаголовку чи в першому абзаці матеріалу.

Перейти к верхней панели