Close Sidebar

Teennews

club music, music, pop music, rock, style life, teens novelties,

12.10.2017

anastasya-prikhodkoУ минулий уік-енд співачка Анастасія Приходько представила нову концертну програму «Крила» та однойменний кліп в одному зі столичних клубів.

Анастасія вийшла на сцену з власними україномовними піснями в стилі поп-рок із альбому «Крила», який вийде незабаром. Деякі пісні всі вже чули: «Луна-ностальгія», «Тримай», «Goodbye». Виконання Анастасії цікаво послухати, адже її голос є унікальним – контральто в три октави.

Нагадаємо, після українських революційних подій 2014 року Анастасія Приходько виступала в зоні АТО з концертними турами «Підтримаємо своїх» і «Герої не вмирають». Пізніше з другим туром вона проїхала й по США, Іспанії, Італії. Під час концертів там Анастасія зібрала понад $50 тис. Вона передала ці кошти на допомогу воїнам АТО, дітям-біженцям та родинам, які втратили житло під час бойових дій на Донбасі.

 
comments powered by HyperComments
Прочитать еще
Тинкорр в соцсетях
Напечатай и нажми Enter для поиска

© 2010-2019, ContentLab. Все права защищены. Использование любых материалов, размещённых на сайте TEENСORR, разрешается при условии ссылки на teencorr.com.ua. Для интернет-изданий обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на http://teencorr.com.ua. Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов. Гиперссылка (для интернет- изданий) – должна быть размещена в подзаголовке или в первом абзаце материала.

Перейти к верхней панели