Close Sidebar

Teennews

music, style life, teens novelties, мистецтво,

04.05.2018

Екс-учасник гурту Illusions Андрій Бочко 16 травня у Львові презентує свій новий альбом «Кольори», що вийшов у світ щойно, у квітні. У «Львівській Копальні Кави» відбудеться концерт-презентація альбому за участі піаністки Ірини Кірчанової.

Музикант розповів, що альбом писався з березня 2017 по січень 2018 року. Майже щомісяця народжувалася наступна композиція. Першою була заголовна — «Кольори».

«Вона про те, що ми часто не віримо в себе, боїмося йти за своїми бажаннями, вважаємо, що ми не варті більшого. Але щойно людина наповнить своє життя кольорами, як одразу і життя наповниться змістом», – сказав Андрій.

У альбомі – 7 пісень, і автор асоціює їх із кольорами веселки. Кожен колір – радісний чи сумний, теплий чи холодний. І відповідних емоцій також сім: сподівання, відчай, радість, сум, надія, свобода, щастя. І всі вони пов’язані певним змістом та подіями, що сприяли появі цих пісень. Завершує альбом пісня «Квітка».

«Альбом для мене особливий і в певному сенсі несподіваний, – відзначив автор музики і текстів. – Протягом 5 років, з часів останніх записів з гуртом Illusions, я майже не писав пісень. А коли музика знову почала з’являтися, спершу не планував формувати альбом. Лише згодом зрозумів, що всі ці пісні народжуються під впливом різних емоцій, зафіксованих у певний проміжок часу».

Музикант розповів, що альбом написаний повністю під фортепіано, новий для нього інструмент. Адже раніше Андрій писав пісні під гітару. Автор сказав, що запис нового альбому, таким чином – це абсолютно новий досвід для нього.

«Коли я вирішив його записати, то зрозумів, що хочу, щоби він саме таким і був — фортепіанним. Мені здалося, що так найкраще можна було передати той внутрішній стан і ті емоції, коли ти наодинці з собою», – розповів Андрій.

Над аранжуванням альбому працював Nazar Skrypnyk, а виконала львівська піаністка Ірина Кірчанова. Обкладинкою альбому стала робота Oil Colours польської художниці Йоланти Хованьської (Jolanta Chowańska).

Нагадаємо: Андрій Бочко – співак, композитор. Народився у Полтаві, виріс у Черкасах. Живе у Львові, працює дизайнером дитячих книг у видавництві. Музику почав писати у 2000 році.

За тексти правили легенди, казки, балади, тому першим гуртом був фолковий колектив «Місто казкових мрій», який проіснував з 2008 по 2011. Його змінив гурт «Illusions» спільно з Єгором та Роксоланою Грушиними. Гурт мав два альбоми «Heavens» (2012 р.) та «9» (2013 р.), дав півсотні концертів в Україні. У березні 2015 відбувся останній концерт гурту у Львові. У 2017 році музикант написав 14 нових пісень, 9 з яких увійшло в альбом «Кольори».

Вхід на концерт у Львові в середу – вільний. Початок – о 20.00

comments powered by HyperComments
Прочитать еще
Тинкорр в соцсетях
Напечатай и нажми Enter для поиска

© 2010-2019, ContentLab. Все права защищены. Использование любых материалов, размещённых на сайте TEENСORR, разрешается при условии ссылки на teencorr.com.ua. Для интернет-изданий обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на http://teencorr.com.ua. Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов. Гиперссылка (для интернет- изданий) – должна быть размещена в подзаголовке или в первом абзаце материала.

Перейти к верхней панели