Close Sidebar

Teennews

style life, teens novelties, моє місто,

18.06.2019

У минулий уік-енд Міжнародний дитячий центр «Артек» відзначив 94-у річницю заснування. 16 червня час разом із дітьми в оздоровчому центрі «Артек» у Пущі-Водиці біля Києва провели Олена Зеленська, дружина Президента України, та Сергій Бубка, видатний спортсмен, президент Національного олімпійського комітету. Також разом із першою леді в «Артек» приїхали відомі актори Олександр Петренко та Ірина Кудашова, виконавці головних ролей у серіалі «Школа».

Олена Зеленська сказала, що цей заклад є унікальним, і пригадала, що сама колись відпочивала в «Артеку» в Криму.

– Це були незабутні моменти моєї юності. І дуже символічно, що я була в таборі в 1994 році, а сьогодні «Артек» відзначає 94-ту річницю, – зазначила дружина президента.

olena-zelenska-vidvidala-tabir-artek

Олена Зеленська приймає подарунки від гуртківців «Артеку»

Олена Зеленська та Сергій Бубка відвідали Арт-село «Артек» та студії малярства на склі, арт-живопису, графіки; паперопластики та арт-моделювання. Артеківці презентували дружині президента картину на склі та прикрасу з бісеру.

Олена Зеленська також побувала в інноваційному освітньому центрі – біологічній, хімічній та фізичній лабораторіях, а також у лабораторії роботехніки.

olena-zelenska-vidvidala-tabir-artek

Олена Зеленська та діти, які відпочивають у таборі «Артек» у Пущі-Водиці

Нагадаємо: 22 червня 2016 року, після окупації Криму, Міжнародний дитячий центр «Артек» відновив свою роботу на базі санаторно-курортного комплексу у Пущі Водиці. На території закладу розташовані: пляж, критий басейн, кіноконцертний зал, клубні приміщення, бібліотека, тренажерний зал, футбольне поле, спортивні майданчики, велосипедний парк, скайпарк, човнова станція, медичний центр з необхідним обладнанням, інноваційний освітній центр та культурно-мистецький центр.

Інф. та фото: сайт Президента України


Прочитати ще
Зробити донейшн:

 

 

 

 

Ти можеш матеріально підтримати сайт – зробити довільний донейшн, відсканувавши QR-код за допомогою камери смартфона. Тоді ми матимемо змогу заохочувати до співробітництва нових цікавих авторів і технічно розвивати портал.

Тінкор у соцмережах

© 2010-2020, ContentLab. Усі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, що розміщені на сайті TEENСORR, дозволяється за умови посилання на teencorr.com.ua. Для інтернет-видань є обов'язковим пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання на http://teencorr.com.ua. Посилання має бути розміщене в незалежності від повного або часткового використання матеріалів. Гіперпосилання (для інтернет-видань) – має бути розміщене в підзаголовку чи в першому абзаці матеріалу.

Перейти к верхней панели