fbpx
Close Sidebar

Teennews

music, style life, teens novelties,

06.10.2016

Певица Ассоль – Катя Гуменюк – презентовала новый видеоклип к песне «Один єдиний раз». Музыку и слова написала Татьяна Решетняк. Автором идеи клипа стала сама Ассоль. Воплотил идею в жизнь режиссер Владимир Якименко.

Съемки лирического клипа проходили на Западной Украине, в живописной местности, в селе Урыч на территории Национального парка «Сколівські Бескиди». Чтобы снять неимоверную красоту восхода, команда начинала съемочный день уже в 2 часа ночи, проработав в таком режиме более трех суток.

В клипе сняли «талисман» Ассоль, с которым она не расстается с 5 лет: кулон в виде буквы А. Уже больше 15 лет он помогает певице справляться с любыми трудностями. В клипе Ассоль поднимается на вершину, идет к своей заветной мечте, несмотря на боль и непростую любовь. Все это воспринимается символично: Ассоль вдохновляет и демонстрирует, что для сильной и независимой женщины возможно всё.

Тинкорр

Инфо: Yula


Прочитати ще
Підтримати сайт / Support:

Ти можеш матеріально підтримати сайт – зробити довільний донейшн через Paypal. Щиро дякуємо, що ти цінуєш нашу працю й допомагаєш оплачувати витрати з утримування сайту! Тоді ми матимемо змогу заохочувати до співробітництва нових цікавих авторів і технічно розвивати портал. Щоб здійснити підтримку та зробити переказ, натисни кнопку Donate.

We will be able to encourage new interesting authors to collaborate and technically develop the portal. We sincerely thank you friends for appreciating our work and helping us pay for the costs of maintaining the site. You can Paypal.

Увійти / Login
[ultimatemember form_id="4322"]
Підпишися на щотижневий дайджест!
Долучайся до нас у всіх соцмережах і проєктах:
PayPal:
Підтримай роботу журналістів сайту!

© 2010-2021, ContentLab. Усі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, що розміщені на сайті TEENСORR, дозволяється за умови посилання на teencorr.com.ua. Для інтернет-видань є обов'язковим пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання на http://teencorr.com.ua. Посилання має бути розміщене в незалежності від повного або часткового використання матеріалів. Гіперпосилання (для інтернет-видань) – має бути розміщене в підзаголовку чи в першому абзаці матеріалу.

Перейти к верхней панели