Close Sidebar

Teennews

books, style life, teens novelties, знамениті діти,

29.05.2019

У п’ятницю, 31 травня, у Києві презентують проект «Байки UA: діти для дітей» – дитячі українські аудіокниги за добіркою кращих байок відомого українського письменника Леоніда  Глібова. У цьому проекті твори начитують не диктори та відомі актори, а діти 6 -14 років, зокрема діти-переселенці зі Сходу України.

bayki-ua-dity-dlya-ditey

Професійна команда творців проекту створила 30 якісних аудіотворів. До живої, багатої мови, легкості діалогів і дотепності байок додалися дитяче озвучування, авторське музичне оформлення та звукошумові ефекти. Автори стверджують, що цей культурний продукт є сучасним, цікавим і зрозумілим для дитячої аудиторії.

bayki-ua-dity-dlya-ditey

Звукокниги будуть поширені в мережі Інтернет, що дозволить охопити всі регіони нашої країни, а також україномовних жителів світу.

За інф. НСЖУ


Прочитати ще
Зробити донейшн:

 

 

 

 

Ти можеш матеріально підтримати сайт – зробити довільний донейшн, відсканувавши QR-код за допомогою камери смартфона. Тоді ми матимемо змогу заохочувати до співробітництва нових цікавих авторів і технічно розвивати портал.

Тінкор у соцмережах

© 2010-2020, ContentLab. Усі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, що розміщені на сайті TEENСORR, дозволяється за умови посилання на teencorr.com.ua. Для інтернет-видань є обов'язковим пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання на http://teencorr.com.ua. Посилання має бути розміщене в незалежності від повного або часткового використання матеріалів. Гіперпосилання (для інтернет-видань) – має бути розміщене в підзаголовку чи в першому абзаці матеріалу.

Перейти к верхней панели