fbpx
Close Sidebar

Teennews

books, style life, teens novelties, знамениті діти,

29.05.2019

У п’ятницю, 31 травня, у Києві презентують проект «Байки UA: діти для дітей» – дитячі українські аудіокниги за добіркою кращих байок відомого українського письменника Леоніда  Глібова. У цьому проекті твори начитують не диктори та відомі актори, а діти 6 -14 років, зокрема діти-переселенці зі Сходу України.

bayki-ua-dity-dlya-ditey

Професійна команда творців проекту створила 30 якісних аудіотворів. До живої, багатої мови, легкості діалогів і дотепності байок додалися дитяче озвучування, авторське музичне оформлення та звукошумові ефекти. Автори стверджують, що цей культурний продукт є сучасним, цікавим і зрозумілим для дитячої аудиторії.

bayki-ua-dity-dlya-ditey

Звукокниги будуть поширені в мережі Інтернет, що дозволить охопити всі регіони нашої країни, а також україномовних жителів світу.

За інф. НСЖУ


Прочитати ще
Підтримати сайт / Support:

Ти можеш матеріально підтримати сайт – зробити довільний донейшн через Paypal. Щиро дякуємо, що ти цінуєш нашу працю й допомагаєш оплачувати витрати з утримування сайту! Тоді ми матимемо змогу заохочувати до співробітництва нових цікавих авторів і технічно розвивати портал. Щоб здійснити підтримку та зробити переказ, натисни кнопку Donate.

We will be able to encourage new interesting authors to collaborate and technically develop the portal. We sincerely thank you friends for appreciating our work and helping us pay for the costs of maintaining the site. You can Paypal.

Увійти / Login
[ultimatemember form_id="4322"]
Підпишися на щотижневий дайджест!
Долучайся до нас у всіх соцмережах і проєктах:
PayPal:
Підтримай роботу журналістів сайту!

© 2010-2021, ContentLab. Усі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, що розміщені на сайті TEENСORR, дозволяється за умови посилання на teencorr.com.ua. Для інтернет-видань є обов'язковим пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання на http://teencorr.com.ua. Посилання має бути розміщене в незалежності від повного або часткового використання матеріалів. Гіперпосилання (для інтернет-видань) – має бути розміщене в підзаголовку чи в першому абзаці матеріалу.

Перейти к верхней панели