Close Sidebar

Teennews

teens novelties,

05.05.2016

20 учителів фізичної культури столичних шкіл та учні ліцею «Лідер» влаштували показовий урок із фізичної культури. Він відбувся в рамках програми «Дитяча легка атлетика IAAF».

За цією програмою діти виконали комплекс вправ, які можна застосовувати на тренуваннях в звичайних шкільних спортзалах. Це — традиційні легкоатлетичні напрями: біг, стрибки, метання. За виконання цих вправ зазвичай використовується спортивний інвентар. Його спеціально розробили з травмобезпечного м’якого пластику та поролону.

be fit

Київські діти на уроці програми «Дитяча легка атлетика IAAF»

«Знаряддя безпечне, легко розкладається і збирається, до того ж, дозволяє вчителеві проявити фантазію – створювати нові цікаві комбінації. Вправи нескладні, але достатньо швидкі, та не потребують багато часу для виконання. Усе це дає можливість створити ігрову азартну атмосферу, «розбудити» навіть самого повільного школяра», – розповіла Ліана Копилова, педагог з фізичного виконання.

Kids-Athletics

На уроці програми «Дитяча легка атлетика IAAF» потрібно було виконати багато цікавих завдань

Проект «Дитяча легка атлетика ІAAF» було започатковано у 2005 році. За цей час у ньому взяли участь понад 1,5 млн. дітей зі 100 країн світу. У рамках цього проекту провідні фахівці Міжнародної асоціації легкоатлетичних федерацій пропонують нові види різноманітних рухових завдань. Також вони надають методичні поради щодо побудови та наповнення занять.

В Україні ця програма вже впроваджується в 9 областях: Одеській, Дніпропетровській, Волинській, Львівській, Запорізькій, Кіровоградській, Миколаївській, Рівненській та Київській. У 2015 році за програмою відбулося 140 заходів для вчителів фізичного виховання. Підтримка програми виробничими компаніями дає можливість організовувати додаткові курси для викладачів та тренерів за участі Федерації  легкої атлетики.

Фото: GEM

comments powered by HyperComments
Прочитать еще
Тинкорр в соцсетях
Напечатай и нажми Enter для поиска

© 2010-2019, ContentLab. Все права защищены. Использование любых материалов, размещённых на сайте TEENСORR, разрешается при условии ссылки на teencorr.com.ua. Для интернет-изданий обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на http://teencorr.com.ua. Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов. Гиперссылка (для интернет- изданий) – должна быть размещена в подзаголовке или в первом абзаце материала.

Перейти к верхней панели