fbpx
Close Sidebar

Teennews

teens novelties,

05.05.2016

20 учителів фізичної культури столичних шкіл та учні ліцею «Лідер» влаштували показовий урок із фізичної культури. Він відбувся в рамках програми «Дитяча легка атлетика IAAF».

За цією програмою діти виконали комплекс вправ, які можна застосовувати на тренуваннях в звичайних шкільних спортзалах. Це — традиційні легкоатлетичні напрями: біг, стрибки, метання. За виконання цих вправ зазвичай використовується спортивний інвентар. Його спеціально розробили з травмобезпечного м’якого пластику та поролону.

be fit

Київські діти на уроці програми «Дитяча легка атлетика IAAF»

«Знаряддя безпечне, легко розкладається і збирається, до того ж, дозволяє вчителеві проявити фантазію – створювати нові цікаві комбінації. Вправи нескладні, але достатньо швидкі, та не потребують багато часу для виконання. Усе це дає можливість створити ігрову азартну атмосферу, «розбудити» навіть самого повільного школяра», – розповіла Ліана Копилова, педагог з фізичного виконання.

Kids-Athletics

На уроці програми «Дитяча легка атлетика IAAF» потрібно було виконати багато цікавих завдань

Проект «Дитяча легка атлетика ІAAF» було започатковано у 2005 році. За цей час у ньому взяли участь понад 1,5 млн. дітей зі 100 країн світу. У рамках цього проекту провідні фахівці Міжнародної асоціації легкоатлетичних федерацій пропонують нові види різноманітних рухових завдань. Також вони надають методичні поради щодо побудови та наповнення занять.

В Україні ця програма вже впроваджується в 9 областях: Одеській, Дніпропетровській, Волинській, Львівській, Запорізькій, Кіровоградській, Миколаївській, Рівненській та Київській. У 2015 році за програмою відбулося 140 заходів для вчителів фізичного виховання. Підтримка програми виробничими компаніями дає можливість організовувати додаткові курси для викладачів та тренерів за участі Федерації  легкої атлетики.

Фото: GEM


Прочитати ще
Підтримати сайт / Support:

Ти можеш матеріально підтримати сайт – зробити довільний донейшн через Paypal. Щиро дякуємо, що ти цінуєш нашу працю й допомагаєш оплачувати витрати з утримування сайту! Тоді ми матимемо змогу заохочувати до співробітництва нових цікавих авторів і технічно розвивати портал. Щоб здійснити підтримку та зробити переказ, натисни кнопку Donate.

We will be able to encourage new interesting authors to collaborate and technically develop the portal. We sincerely thank you friends for appreciating our work and helping us pay for the costs of maintaining the site. You can Paypal.

Увійти / Login
[ultimatemember form_id="4322"]
Підпишися на щотижневий дайджест!
Долучайся до нас у всіх соцмережах і проєктах:
PayPal:
Підтримай роботу журналістів сайту!

© 2010-2021, ContentLab. Усі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, що розміщені на сайті TEENСORR, дозволяється за умови посилання на teencorr.com.ua. Для інтернет-видань є обов'язковим пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання на http://teencorr.com.ua. Посилання має бути розміщене в незалежності від повного або часткового використання матеріалів. Гіперпосилання (для інтернет-видань) – має бути розміщене в підзаголовку чи в першому абзаці матеріалу.

Перейти к верхней панели