Close Sidebar

Teennews

club music, music, style life, teens novelties,

03.11.2016

dimakaminskiДіма Камінський, популярний співак, автор пісень та композитор із Білорусі, опублікував новий кліп «Кайфуй». Пісня, на яку було зняте це відео, стала першою на підтримку нового альбому артиста, реліз якого запланований на наступний рік. Назву майбутнього альбому Дмитро поки що тримає в секреті. 

Режисером кліпу є Arhan Batiy. Він втілив у відео, у якому відчувається хіп-хоп стилістика, яка надихає Дмитра, його ідею про те, щоб бути вільним від будь-чиїх вимог та очікувань, жити в гармонії з собою та насолоджуватися моментом.

«Кайфуй від кохання, від природи, від того, як круто почуватися самим собою, кайфуй від життя, наскільки можеш! Не чекай зручного моменту. Насолоджуйся життям тут і зараз. Іншого не буде!» – пророкує Дмитро, розповідаючи про своє нове відео.

Нагадаємо: Україна познайомилася з творчістю Діми Камінського завдяки його участі в трьох етапах четвертої «Фабрики зірок». Також він виступає в українських клубах. У 2012 році Дмитро випустив сінгл «Давай зі мною», і з ним став лауреатом найвідомішої в країні премії «Пісня року Білорусі». У жовтні 2013 року співак випустив перший сольний альбом #ЛУНОХОД8, який також був премійований у Білорусі.

Тінкор

comments powered by HyperComments
Прочитать еще
Тинкорр в соцсетях
Напечатай и нажми Enter для поиска

© 2010-2019, ContentLab. Все права защищены. Использование любых материалов, размещённых на сайте TEENСORR, разрешается при условии ссылки на teencorr.com.ua. Для интернет-изданий обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на http://teencorr.com.ua. Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов. Гиперссылка (для интернет- изданий) – должна быть размещена в подзаголовке или в первом абзаце материала.

Перейти к верхней панели