fbpx
Close Sidebar

Teennews

club music, music, style life, teens novelties,

03.11.2016

dimakaminskiДіма Камінський, популярний співак, автор пісень та композитор із Білорусі, опублікував новий кліп «Кайфуй». Пісня, на яку було зняте це відео, стала першою на підтримку нового альбому артиста, реліз якого запланований на наступний рік. Назву майбутнього альбому Дмитро поки що тримає в секреті. 

Режисером кліпу є Arhan Batiy. Він втілив у відео, у якому відчувається хіп-хоп стилістика, яка надихає Дмитра, його ідею про те, щоб бути вільним від будь-чиїх вимог та очікувань, жити в гармонії з собою та насолоджуватися моментом.

«Кайфуй від кохання, від природи, від того, як круто почуватися самим собою, кайфуй від життя, наскільки можеш! Не чекай зручного моменту. Насолоджуйся життям тут і зараз. Іншого не буде!» – пророкує Дмитро, розповідаючи про своє нове відео.

Нагадаємо: Україна познайомилася з творчістю Діми Камінського завдяки його участі в трьох етапах четвертої «Фабрики зірок». Також він виступає в українських клубах. У 2012 році Дмитро випустив сінгл «Давай зі мною», і з ним став лауреатом найвідомішої в країні премії «Пісня року Білорусі». У жовтні 2013 року співак випустив перший сольний альбом #ЛУНОХОД8, який також був премійований у Білорусі.

Тінкор


Прочитати ще
Підтримати сайт / Support:

Ти можеш матеріально підтримати сайт – зробити довільний донейшн через Paypal. Щиро дякуємо, що ти цінуєш нашу працю й допомагаєш оплачувати витрати з утримування сайту! Тоді ми матимемо змогу заохочувати до співробітництва нових цікавих авторів і технічно розвивати портал. Щоб здійснити підтримку та зробити переказ, натисни кнопку Donate.

We will be able to encourage new interesting authors to collaborate and technically develop the portal. We sincerely thank you friends for appreciating our work and helping us pay for the costs of maintaining the site. You can Paypal.

Увійти / Login
[ultimatemember form_id="4322"]
Підпишися на щотижневий дайджест!
Долучайся до нас у всіх соцмережах і проєктах:
PayPal:
Підтримай роботу журналістів сайту!

© 2010-2021, ContentLab. Усі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, що розміщені на сайті TEENСORR, дозволяється за умови посилання на teencorr.com.ua. Для інтернет-видань є обов'язковим пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання на http://teencorr.com.ua. Посилання має бути розміщене в незалежності від повного або часткового використання матеріалів. Гіперпосилання (для інтернет-видань) – має бути розміщене в підзаголовку чи в першому абзаці матеріалу.

Перейти к верхней панели