fbpx
Close Sidebar

Teennews

style life, teens novelties,

19.08.2016

Діти загиблих і поранених учасників АТО та внутрішньо переміщених осіб і постраждалі від російської військової агресії на Донбасі відпочиватимуть у Болгарії до 25 серпня. Про це повідомило Міністерство Закордонних справ України.

Діти поїхали на відпочинок до молодіжного готелю «Парадайс» у курортному Кітені та готелю Болгаро-німецького центру з професійного навчання у високогірному Смоляні 11 серпня, і повернуться додому за тиждень до початку навчального року.

Містечко Кітен розташоване на місці поселення фракійців, що проживали тут у V столітті до н. е. Пізніше в цих місцях римляни побудували фортецю та перевалочну базу Орудіза (Урдовіза), руїни якої збереглися, і їх із цікавістю відвідують туристи.

bolgarya

Діти, постраждалі через війну на Донбасі, відпочивають у Болгарії

Смолян – місто, яке розташоване в Родопських горах. Воно було утворене в 60-му році, коли три сусідні села – Смолян, Устово й Райково – об’єдналися. Назва Смолян походить від одного зі слав’янських племен – смолян. У цих містах є чимало історичних об’єктів та культурних закладів – відвідати їх для кожної дитини означає значно розширити своє світосприйняття.

Микола Балтажи, український дипломат, Посол України в Болгарії, разом із мером міста Смолян Ніколаєм Мелемовим та Почесним консулом України в Пловдіві Димитром Георгієвим 15 серпня поспілкувалися з українськими дітьми в мальовничих Родопах.

Тінкор


Прочитати ще
Підтримати сайт / Support:

Ти можеш матеріально підтримати сайт – зробити довільний донейшн через Paypal. Щиро дякуємо, що ти цінуєш нашу працю й допомагаєш оплачувати витрати з утримування сайту! Тоді ми матимемо змогу заохочувати до співробітництва нових цікавих авторів і технічно розвивати портал. Щоб здійснити підтримку та зробити переказ, натисни кнопку Donate.

We will be able to encourage new interesting authors to collaborate and technically develop the portal. We sincerely thank you friends for appreciating our work and helping us pay for the costs of maintaining the site. You can Paypal.

Увійти / Login
[ultimatemember form_id="4322"]
Підпишися на щотижневий дайджест!
Долучайся до нас у всіх соцмережах і проєктах:
PayPal:
Підтримай роботу журналістів сайту!

© 2010-2021, ContentLab. Усі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, що розміщені на сайті TEENСORR, дозволяється за умови посилання на teencorr.com.ua. Для інтернет-видань є обов'язковим пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання на http://teencorr.com.ua. Посилання має бути розміщене в незалежності від повного або часткового використання матеріалів. Гіперпосилання (для інтернет-видань) – має бути розміщене в підзаголовку чи в першому абзаці матеріалу.

Перейти к верхней панели