Close Sidebar

Teennews

style life, teens novelties,

19.08.2016

Діти загиблих і поранених учасників АТО та внутрішньо переміщених осіб і постраждалі від російської військової агресії на Донбасі відпочиватимуть у Болгарії до 25 серпня. Про це повідомило Міністерство Закордонних справ України.

Діти поїхали на відпочинок до молодіжного готелю «Парадайс» у курортному Кітені та готелю Болгаро-німецького центру з професійного навчання у високогірному Смоляні 11 серпня, і повернуться додому за тиждень до початку навчального року.

Містечко Кітен розташоване на місці поселення фракійців, що проживали тут у V столітті до н. е. Пізніше в цих місцях римляни побудували фортецю та перевалочну базу Орудіза (Урдовіза), руїни якої збереглися, і їх із цікавістю відвідують туристи.

bolgarya

Діти, постраждалі через війну на Донбасі, відпочивають у Болгарії

Смолян – місто, яке розташоване в Родопських горах. Воно було утворене в 60-му році, коли три сусідні села – Смолян, Устово й Райково – об’єдналися. Назва Смолян походить від одного зі слав’янських племен – смолян. У цих містах є чимало історичних об’єктів та культурних закладів – відвідати їх для кожної дитини означає значно розширити своє світосприйняття.

Микола Балтажи, український дипломат, Посол України в Болгарії, разом із мером міста Смолян Ніколаєм Мелемовим та Почесним консулом України в Пловдіві Димитром Георгієвим 15 серпня поспілкувалися з українськими дітьми в мальовничих Родопах.

Тінкор


Прочитати ще
Зробити донейшн:

 

 

 

 

Ти можеш матеріально підтримати сайт – зробити довільний донейшн, відсканувавши QR-код за допомогою камери смартфона. Тоді ми матимемо змогу заохочувати до співробітництва нових цікавих авторів і технічно розвивати портал.

Тінкор у соцмережах

© 2010-2020, ContentLab. Усі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, що розміщені на сайті TEENСORR, дозволяється за умови посилання на teencorr.com.ua. Для інтернет-видань є обов'язковим пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання на http://teencorr.com.ua. Посилання має бути розміщене в незалежності від повного або часткового використання матеріалів. Гіперпосилання (для інтернет-видань) – має бути розміщене в підзаголовку чи в першому абзаці матеріалу.

Перейти к верхней панели