Close Sidebar

Teennews

style life, teens novelties,

19.08.2016

Діти загиблих і поранених учасників АТО та внутрішньо переміщених осіб і постраждалі від російської військової агресії на Донбасі відпочиватимуть у Болгарії до 25 серпня. Про це повідомило Міністерство Закордонних справ України.

Діти поїхали на відпочинок до молодіжного готелю «Парадайс» у курортному Кітені та готелю Болгаро-німецького центру з професійного навчання у високогірному Смоляні 11 серпня, і повернуться додому за тиждень до початку навчального року.

Містечко Кітен розташоване на місці поселення фракійців, що проживали тут у V столітті до н. е. Пізніше в цих місцях римляни побудували фортецю та перевалочну базу Орудіза (Урдовіза), руїни якої збереглися, і їх із цікавістю відвідують туристи.

bolgarya

Діти, постраждалі через війну на Донбасі, відпочивають у Болгарії

Смолян – місто, яке розташоване в Родопських горах. Воно було утворене в 60-му році, коли три сусідні села – Смолян, Устово й Райково – об’єдналися. Назва Смолян походить від одного зі слав’янських племен – смолян. У цих містах є чимало історичних об’єктів та культурних закладів – відвідати їх для кожної дитини означає значно розширити своє світосприйняття.

Микола Балтажи, український дипломат, Посол України в Болгарії, разом із мером міста Смолян Ніколаєм Мелемовим та Почесним консулом України в Пловдіві Димитром Георгієвим 15 серпня поспілкувалися з українськими дітьми в мальовничих Родопах.

Тінкор

comments powered by HyperComments
Прочитать еще
Тинкорр в соцсетях
Напечатай и нажми Enter для поиска

© 2010-2017, ContentLab. Все права защищены. Использование любых материалов, размещённых на сайте TEENСORR, разрешается при условии ссылки на teencorr.com.ua. Для интернет-изданий обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на http://teencorr.com.ua. Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов. Гиперссылка (для интернет- изданий) – должна быть размещена в подзаголовке или в первом абзаце материала.

Перейти к верхней панели