fbpx
Close Sidebar

Teennews

11.03.2021

Шкільний сайт не має бути на безкоштовному хостингу, з доменом типу at.ua чи подібному. Утім, досі сайти деяких столичних шкіл висять на таких хостингах. Можливо, директору школи з таким сайтом звітують, що «усе працює». Проте насправді ні.

Сайти на таких хостингах містять низькопробну комерційну рекламу, яка не вимикається і в деяких випадках ПОВНІСТЮ заміняє собою контент. Тобто, відвідувачі сайту школи про школу не бачать нічого більше, крім низькоякісної реклами, яка дуже дратує.

Є сайти на безкоштовних хостингах, де реклама випадає автоматично, закриваючи собою всю сторінку. І для того щоб подивитися контент школи, здійснити елементарну навігацію сайтом, потрібно чекати певну кількість секунд за таймером – мовляв, тоді реклама вимкнеться. А в кого є час на це? Це дуже несучасне рішення, яке в сучасному світі роздратовує будь-кого: навіть нечасті відвідувачі обов’язково підуть з такого сайту й ніколи більше не заходитимуть.

functional photo

Сайт однієї зі столичних шкіл на безкоштовному домені

Одразу виникає чимало запитань до дирекції шкіл із такими сайтами. Що взагалі коїться з вашою комунікацією, якщо у вас навіть нормального сайту нема? Може, у вас таке відбувається не тільки в цьому, але й в усіх інших процесах, зокрема, у навчанні?

Ціна питання нормального, більш-менш якісного платного хостингу на місяць – близько 200 грн. А купити на рік домен можна за ціну піцци. Ураховуючи, що більшість шкіл мають домен у зоні kiev.ua, у столичних жителів є спроможність мати шкільні сайти на елементарно нормальних доменах і хостингах. Також є діджітал-системи шкільного менеджменту, які допомагають зробити безкоштовний, але прийнятний сайт. Тому ті школи, у яких це не так, мають викликати посилений інтерес районних управлінь освіти та міського департаменту.

Потрібно також ураховувати, що для тих шкіл, сайт яких усе ще вісить на безкоштовних доменах та хостингах, тобто, як сайт, практично, не працює, комунікаційно сторінка у фейсбуці чи іншій соціальній мережі стає компенсаторною. І про комунікації та презентацію школи загал судить по ній. 

Ми подивилися, як презентовані в інтернеті 10 шкіл, які ми обрали довільно. 6 із них узагалі не мають сайту. У одної сайт є, але не працює – можливо, не проплачений домен. В одній сайт зроблений безкоштовно, але прийнятно за допомоги системи шкільного менеджменту. У двох сайти розміщені на безкоштовних доменах типу at.ua, у одній з них верстка прийнятна, інший є нефункціональним через перезавантаження рекламою.

Яким має та яким не має бути шкільний сайт – читайте скоро в тексті:

Якість шкільного сайту: загальні маркери

Текст: Поліна Аксьонова
Фото: Andrew Neel

Шановні вчителі! Сайт TeenCorr оголошує про запуск медійного спецпроєкту «Учитель-блогер», у якому наші редактори розбиратимуть приклади постів та блогів і розповідатимуть про особливості ведення блогів про школу та навчання, про написання публіцистичних текстів. Слідкуйте за оновленнями тут та за появою посилання на спецпроєкт! «Учитель-блогер» є безкоштовним проєктом, проте ви можете, за бажанням, робити донейшн через сайт, Патрон чи PayPal  – це підтримає нас у створенні нових проєктів та розвитку тих, що вже працюють. Долучайтеся!

Become a Patron!

Чекаємо на вас у фейсбук, в інстаграм та на каналі телеграм.

«Учитель-блогер»


Прочитати ще
Підтримати сайт / Support:

Ти можеш матеріально підтримати сайт – зробити довільний донейшн через Paypal. Щиро дякуємо, що ти цінуєш нашу працю й допомагаєш оплачувати витрати з утримування сайту! Тоді ми матимемо змогу заохочувати до співробітництва нових цікавих авторів і технічно розвивати портал. Щоб здійснити підтримку та зробити переказ, натисни кнопку Donate.

We will be able to encourage new interesting authors to collaborate and technically develop the portal. We sincerely thank you friends for appreciating our work and helping us pay for the costs of maintaining the site. You can Paypal.

Увійти / Login
[ultimatemember form_id="4322"]
Підпишися на щотижневий дайджест!
Долучайся до нас у всіх соцмережах і проєктах:
PayPal:
Підтримай роботу журналістів сайту!

© 2010-2021, ContentLab. Усі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, що розміщені на сайті TEENСORR, дозволяється за умови посилання на teencorr.com.ua. Для інтернет-видань є обов'язковим пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання на http://teencorr.com.ua. Посилання має бути розміщене в незалежності від повного або часткового використання матеріалів. Гіперпосилання (для інтернет-видань) – має бути розміщене в підзаголовку чи в першому абзаці матеріалу.

Перейти к верхней панели