Close Sidebar

Teennews

festival, movie, teens novelties,

26.10.2016

«Чілдрен Кінофест», фестиваль мистецтва кіно для дітей та підлітків, оголосив конкурс короткометражних фільмів, що створені молодими людьми 7 – 14 років. Прийом заявок було відкрито у вівторок, 25 жовтня. Вони прийматимуться до 20 квітня 2017 року включно.

10 фільмів-фіналістів продемонструють на великому екрані, у столичному кінотеатрі «Київська Русь», на IV «Чілдрен Кінофесті» влітку – 3 червня 2017 року, а переможець конкурсу отримає нагороду. Імена авторів 10 стрічок-фіналістів оголосять у наступного року 20 травня. Під час Церемонії закриття фестивалю 4 червня назвуть переможців конкурсу: Найкращий український дитячий фільм, який отримає почесний диплом та нагороду у розмірі 20 000 грн., а також лауреатів Спеціальних дипломів журі.

Конкурсний фільм має бути тривалістю від 1 до 8 хвилин. Приймаються стрічки без жанрових і тематичних обмежень. Для подачі роботи на конкурс потрібно завантажити готове відео на один із безкоштовних онлайн-сервісів і заповнити заявку на сайті фестивалю.

Нагадаємо, у 2015 році в рамках «Чілдрен Кінофесту» відбувся конкурс аматорських короткометражних фільмів «Зніми, як Мельєс!». Юні учасники створювали свої рімейки фільмів Жоржа Мельєса, намагаючись застосувати прихований монтаж. Гран-прі здобули Давид Окс та Ліора Казацкер, автори стрічки «Боягуз не грає у футбол». 2016 року «Чілдрен Кінофест» відбувся у 18 містах і зібрав понад 30 тис. глядачів.

Тінкор

comments powered by HyperComments
Прочитать еще
Тинкорр в соцсетях
Напечатай и нажми Enter для поиска

© 2010-2019, ContentLab. Все права защищены. Использование любых материалов, размещённых на сайте TEENСORR, разрешается при условии ссылки на teencorr.com.ua. Для интернет-изданий обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на http://teencorr.com.ua. Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов. Гиперссылка (для интернет- изданий) – должна быть размещена в подзаголовке или в первом абзаце материала.

Перейти к верхней панели