Close Sidebar

Teennews

books, style life, teens novelties,

13.04.2018

Давід Фоенкінос приїде разом зі своїм братом, режисером Стефаном Фоенкіносом на фестиваль «Французька весна» – на запрошення Французького інституту в Україні. 18 квітня у Львові він зустрінеться з поціновувачами своєї майстерності, розповість про видання свого найвідомішого роману «Ніжність» «Видавництвом Старого Лева».

Ця книга вже підкорила мільйони читачів у всьому світі. Давід Фоенкінос разом із братом, режисером Стефаном Фоенкіносом, екранізували її: 2011 року вийшов однойменний художній фільм із Одрі Тоту в головній ролі.

У Франції «Ніжність» була номінована на усі п’ять найбільших французьких літературних премій. На батьківщині роман став бестселером, було продано понад 1 мільйон примірників. Книгу переклали на 30 мов.

David Foenkinos

Книгу Давіда Фоенкіноса випустило в світ в Україні “Видавництво Старого Лева”

Роман «Ніжність» – глибока, витончена і несподівана історія про кохання та втрату. Головна героїня, Наталі, втративши коханого Франсуа, не реагує на будь-які прояви уваги від чоловіків. Лише справжня ніжність здатна її зворушити і пробудити від суму. Книгу українською переклала Ірина Серебрякова. Над обкладинкою українського видання працювала Тетяна Омельченко.

Презентація роману «Ніжність» відбудеться у надвечір’я у львівському готелі, а напередодні, зранку цього ж дня, письменник візьме участь у прес-сніданку. Уже наступного дня, 19 квітня, Давід зустрінеться зі своїми читачами у Києві, у Культурному центрі «Кінотеатр «Київ». Модератором львівських зустрічей є Мар’яна Савка, головний редактор «Видавництва Старого Лева», київської – журналістка Ірина Славінська. У Львові прес-сніданок також відвідає Ніколя Фасіно, директор львівського «Альянс Франсез».

Тінкор

За інф. ВСЛ

comments powered by HyperComments
Прочитать еще
Тинкорр в соцсетях
Напечатай и нажми Enter для поиска

© 2010-2019, ContentLab. Все права защищены. Использование любых материалов, размещённых на сайте TEENСORR, разрешается при условии ссылки на teencorr.com.ua. Для интернет-изданий обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на http://teencorr.com.ua. Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов. Гиперссылка (для интернет- изданий) – должна быть размещена в подзаголовке или в первом абзаце материала.

Перейти к верхней панели