Close Sidebar

Teennews

books, style life, teens novelties,

13.04.2018

Давід Фоенкінос приїде разом зі своїм братом, режисером Стефаном Фоенкіносом на фестиваль «Французька весна» – на запрошення Французького інституту в Україні. 18 квітня у Львові він зустрінеться з поціновувачами своєї майстерності, розповість про видання свого найвідомішого роману «Ніжність» «Видавництвом Старого Лева».

Ця книга вже підкорила мільйони читачів у всьому світі. Давід Фоенкінос разом із братом, режисером Стефаном Фоенкіносом, екранізували її: 2011 року вийшов однойменний художній фільм із Одрі Тоту в головній ролі.

У Франції «Ніжність» була номінована на усі п’ять найбільших французьких літературних премій. На батьківщині роман став бестселером, було продано понад 1 мільйон примірників. Книгу переклали на 30 мов.

David Foenkinos

Книгу Давіда Фоенкіноса випустило в світ в Україні “Видавництво Старого Лева”

Роман «Ніжність» – глибока, витончена і несподівана історія про кохання та втрату. Головна героїня, Наталі, втративши коханого Франсуа, не реагує на будь-які прояви уваги від чоловіків. Лише справжня ніжність здатна її зворушити і пробудити від суму. Книгу українською переклала Ірина Серебрякова. Над обкладинкою українського видання працювала Тетяна Омельченко.

Презентація роману «Ніжність» відбудеться у надвечір’я у львівському готелі, а напередодні, зранку цього ж дня, письменник візьме участь у прес-сніданку. Уже наступного дня, 19 квітня, Давід зустрінеться зі своїми читачами у Києві, у Культурному центрі «Кінотеатр «Київ». Модератором львівських зустрічей є Мар’яна Савка, головний редактор «Видавництва Старого Лева», київської – журналістка Ірина Славінська. У Львові прес-сніданок також відвідає Ніколя Фасіно, директор львівського «Альянс Франсез».

Тінкор

За інф. ВСЛ


Прочитати ще
Зробити донейшн:

 

 

 

 

Ти можеш матеріально підтримати сайт – зробити довільний донейшн, відсканувавши QR-код за допомогою камери смартфона. Тоді ми матимемо змогу заохочувати до співробітництва нових цікавих авторів і технічно розвивати портал.

Тінкор у соцмережах

© 2010-2019, ContentLab. Усі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, що розміщені на сайті TEENСORR, дозволяється за умови посилання на teencorr.com.ua. Для інтернет-видань є обов'язковим пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання на http://teencorr.com.ua. Посилання має бути розміщене в незалежності від повного або часткового використання матеріалів. Гіперпосилання (для інтернет-видань) – має бути розміщене в підзаголовку чи в першому абзаці матеріалу.

Перейти к верхней панели