Close Sidebar

Teennews

style life, teens novelties, моє місто,

01.06.2018

Святкування Дня захисту дітей розпочалося сьогодні на Київській дитячій залізниці в Сирецькому парку. У цей день діти зможуть безкоштовно проїхатися залізницею, взяти участь в різноманітних іграх та розважальних програмах.

Ukrzaliznytsia

Залізничники традиційно влаштовують у цей день Всеукраїнський залізничний дитячий флешмоб «Разом у майбутнє»: малеча та школяри, у тому числі учні дитячих залізничних гуртків, святкують 1 червня в різних містах країни. 

Нагадаємо, минулого року цей дитячий флешмоб відбувся на привокзальних площах Києва, Одеси, Харкова, Дніпра, Львова та Лиману.

За інф. та фото: «Укрзалізниця»

Київська дитяча залізниця відкрила ювілейний 65-й сезон 

На київській дитячій залізниці || weekend-фоторепортаж


Прочитати ще
Зробити донейшн:

 

 

 

 

Ти можеш матеріально підтримати сайт – зробити довільний донейшн, відсканувавши QR-код за допомогою камери смартфона. Тоді ми матимемо змогу заохочувати до співробітництва нових цікавих авторів і технічно розвивати портал.

Тінкор у соцмережах

© 2010-2019, ContentLab. Усі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, що розміщені на сайті TEENСORR, дозволяється за умови посилання на teencorr.com.ua. Для інтернет-видань є обов'язковим пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання на http://teencorr.com.ua. Посилання має бути розміщене в незалежності від повного або часткового використання матеріалів. Гіперпосилання (для інтернет-видань) – має бути розміщене в підзаголовку чи в першому абзаці матеріалу.

Перейти к верхней панели