Close Sidebar

Teennews

style life, teens novelties, моє місто,

01.06.2018

Святкування Дня захисту дітей розпочалося сьогодні на Київській дитячій залізниці в Сирецькому парку. У цей день діти зможуть безкоштовно проїхатися залізницею, взяти участь в різноманітних іграх та розважальних програмах.

Ukrzaliznytsia

Залізничники традиційно влаштовують у цей день Всеукраїнський залізничний дитячий флешмоб «Разом у майбутнє»: малеча та школяри, у тому числі учні дитячих залізничних гуртків, святкують 1 червня в різних містах країни. 

Нагадаємо, минулого року цей дитячий флешмоб відбувся на привокзальних площах Києва, Одеси, Харкова, Дніпра, Львова та Лиману.

За інф. та фото: «Укрзалізниця»

Київська дитяча залізниця відкрила ювілейний 65-й сезон 

На київській дитячій залізниці || weekend-фоторепортаж

comments powered by HyperComments
Прочитать еще
Тинкорр в соцсетях
Напечатай и нажми Enter для поиска

© 2010-2019, ContentLab. Все права защищены. Использование любых материалов, размещённых на сайте TEENСORR, разрешается при условии ссылки на teencorr.com.ua. Для интернет-изданий обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на http://teencorr.com.ua. Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов. Гиперссылка (для интернет- изданий) – должна быть размещена в подзаголовке или в первом абзаце материала.

Перейти к верхней панели