fbpx
Close Sidebar

Teennews

style life, teens novelties,

30.05.2017

1 червня – День захисту дітей – цікаво святкуватимуть на «Алеї Мрій». Її влаштують на столичній Пейзажці біля Львівської площі. 

У майстернях творчого розвитку та чарівних літер можна буде знайти собі нове хобі. У «Живій бібліотеці» ти зможеш поспілкуватися з «книжками» – представниками різних професій, які розкажуть про свій досвід і, можливо, цим заохотять тебе до великих мрій.

А в «Казковому просторі» відомі українські діячі через призму вчинків казкових персонажів навчатимуть дітей захищати свої права. Як родина Попелюшки порушувала її право на рівне ставлення? Чи мало Гидке Каченя ті ж самі права, що й інші пташки? Як відображене найбільш важливе право на життя у «Червоній Шапочці»? Експерти з безпечної міграції, ґендерної рівності та захисту прав дітей допоможуть усім учасникам пам’ятати про власні права, гідне ставлення до інших, безпеку й уміння ухвалювати відповідальні рішення у різних життєвих ситуаціях.

На «Алеї Мрій» побувають діти, у яких є складні життєві обставини, дівчата й хлопці з дитячих будинків сімейного типу та прийомних родин, та всі, хто завітає на цей захід. Відвідувачів зустрінуть Анастасія Дєєва, заступниця міністра внутрішніх справ України, Тала Калатай, телеведуча та акторка, Тетяна Терехова, телеведуча та засновниця проекту «Студвей», Лариса Денисенко, письменниця та правозахисниця, Ігор Грохоцький, переможець четвертого сезону «Голосу країни», гравці Національної збірної України з футболу та інші відомі українські телеведучі, письменники, представники шоу-бізнесу та лідери думок. Разом з дипломатами, поліцейськими, пожежними, спортсменами, хореографами та громадськими активістами вони на власному прикладі покажуть, що  немає нічого неможливого, і найзаповітніші мрії можуть справдитися.

mom

Захід організовує представництво Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні за підтримки Міністерства міжнародних справ Канади та Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), у співпраці з державними структурами, партнерськими громадськими організаціями та соціально-відповідальним бізнесом. Активності на «Алеї Мрій» відбуватимуться з 14.00 до 18.00. Вхід вільний.

За інф. МОМ в Україні

 


Прочитати ще
Підтримати сайт / Support:

Ти можеш матеріально підтримати сайт – зробити довільний донейшн через Paypal. Щиро дякуємо, що ти цінуєш нашу працю й допомагаєш оплачувати витрати з утримування сайту! Тоді ми матимемо змогу заохочувати до співробітництва нових цікавих авторів і технічно розвивати портал. Щоб здійснити підтримку та зробити переказ, натисни кнопку Donate.

We will be able to encourage new interesting authors to collaborate and technically develop the portal. We sincerely thank you friends for appreciating our work and helping us pay for the costs of maintaining the site. You can Paypal.

Увійти / Login
[ultimatemember form_id="4322"]
Підпишися на щотижневий дайджест!
Долучайся до нас у всіх соцмережах і проєктах:
PayPal:
Підтримай роботу журналістів сайту!

© 2010-2021, ContentLab. Усі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, що розміщені на сайті TEENСORR, дозволяється за умови посилання на teencorr.com.ua. Для інтернет-видань є обов'язковим пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання на http://teencorr.com.ua. Посилання має бути розміщене в незалежності від повного або часткового використання матеріалів. Гіперпосилання (для інтернет-видань) – має бути розміщене в підзаголовку чи в першому абзаці матеріалу.

Перейти к верхней панели