Close Sidebar

Teennews

style life, teens novelties,

30.05.2017

1 червня – День захисту дітей – цікаво святкуватимуть на «Алеї Мрій». Її влаштують на столичній Пейзажці біля Львівської площі. 

У майстернях творчого розвитку та чарівних літер можна буде знайти собі нове хобі. У «Живій бібліотеці» ти зможеш поспілкуватися з «книжками» – представниками різних професій, які розкажуть про свій досвід і, можливо, цим заохотять тебе до великих мрій.

А в «Казковому просторі» відомі українські діячі через призму вчинків казкових персонажів навчатимуть дітей захищати свої права. Як родина Попелюшки порушувала її право на рівне ставлення? Чи мало Гидке Каченя ті ж самі права, що й інші пташки? Як відображене найбільш важливе право на життя у «Червоній Шапочці»? Експерти з безпечної міграції, ґендерної рівності та захисту прав дітей допоможуть усім учасникам пам’ятати про власні права, гідне ставлення до інших, безпеку й уміння ухвалювати відповідальні рішення у різних життєвих ситуаціях.

На «Алеї Мрій» побувають діти, у яких є складні життєві обставини, дівчата й хлопці з дитячих будинків сімейного типу та прийомних родин, та всі, хто завітає на цей захід. Відвідувачів зустрінуть Анастасія Дєєва, заступниця міністра внутрішніх справ України, Тала Калатай, телеведуча та акторка, Тетяна Терехова, телеведуча та засновниця проекту «Студвей», Лариса Денисенко, письменниця та правозахисниця, Ігор Грохоцький, переможець четвертого сезону «Голосу країни», гравці Національної збірної України з футболу та інші відомі українські телеведучі, письменники, представники шоу-бізнесу та лідери думок. Разом з дипломатами, поліцейськими, пожежними, спортсменами, хореографами та громадськими активістами вони на власному прикладі покажуть, що  немає нічого неможливого, і найзаповітніші мрії можуть справдитися.

mom

Захід організовує представництво Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні за підтримки Міністерства міжнародних справ Канади та Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), у співпраці з державними структурами, партнерськими громадськими організаціями та соціально-відповідальним бізнесом. Активності на «Алеї Мрій» відбуватимуться з 14.00 до 18.00. Вхід вільний.

За інф. МОМ в Україні

 

comments powered by HyperComments
Прочитать еще
Тинкорр в соцсетях
Напечатай и нажми Enter для поиска

© 2010-2019, ContentLab. Все права защищены. Использование любых материалов, размещённых на сайте TEENСORR, разрешается при условии ссылки на teencorr.com.ua. Для интернет-изданий обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на http://teencorr.com.ua. Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов. Гиперссылка (для интернет- изданий) – должна быть размещена в подзаголовке или в первом абзаце материала.

Перейти к верхней панели