fbpx
Close Sidebar

Teennews

style life, teens novelties,

18.07.2017

18 липня МОМ на свої сторінці у фейсбуці представила серію фотографій від Associated Press, які зафіксували різноманітні активності «Дня здорової дитини» у Дрогобичі. Цей захід відбувся наприкінці червня, 22 числа, для людей, яких офіційно називають «внутрішньо переміщеними особами», та місцевих жителів. Нові жителі Дрогобича, які переїхали сюди з Донбасу та Криму, у більшості оселилися на Самбірській вулиці, де й пройшов захід.

Низку захоплюючих ігор для дітей провела Мар’яна Нискогуз, психолог–експерт із роботи з внутрішньо переміщеними особами та родинами учасників бойових дій. Вона посприяла дітям, які живуть в одному районі, але ще нечасто взаємодіють, налагодити спілкування. Ще в програмі святкового дня були спортивні змагання, вікторина на знання міста, конкурс малюнків «Дрогобич очима дитини». У ньому взяли участь близько 100 малих жителів Дрогобича.

Petro Zadorozhnyy/AP Images for ESN

Галасливий та веселий дитячий захід, що познайомив малих мешканців Дрогобича з новими представниками їхньої громади, що переїхали сюди з інших областей України, відбувся на Самборській вулиці

Наталія Копичин, голова дрогобицької ініціативної групи, підготованої МОМ, розповіла, що Дрогобич є першим містом, яке провело заходи соціального згуртування за підтримки цієї міжнародної організації. За її словами, цей проект об’єднав у місті різні структури громади: активістів, органи влади, волонтерів та неурядові організації.

– Малеча була дуже щаслива! Навіть за тиждень після свята ми продовжували отримувати схвальні відгуки. Діти та їхні батьки хочуть знати, коли відбудеться наступний подібний захід, – сказала Наталія.

Petro Zadorozhnyy/AP Images for ESN

У Дрогобичі тепер живуть і маленькі переселенці з Криму

Нагадаємо, проект МОМ «Сприяння відбудові та сталому розв’язанню проблем ВПО та постраждалого від конфлікту населення в Україні» фінансується Європейським Союзом. Уже до кінця червня МОМ відібрала для проведення заходів соціального згуртування 27 громад у 14 областях України. У 20-х із них представники організації провели тренінги з розвитку громад, після яких громадські представники розроблять власний план соціального згуртування. Він сприятиме залученню внутрішньо переміщених осіб та інших уразливих груп: людей із інвалідністю, представників етнічних меншин, самотніх матерів та батьків, багатодітні родини, колишніх учасників бойових дій та їхні сім’ї. Таким чином усі ці люди зможуть активно долучитися до повсякденного життя громади та розбудови її й свого в ній майбутнього. Окрім тренінгів, МОМ у рамках програми реалізувала ремонт понад 100 об’єктів соціальної інфраструктури, які тепер слугують усім членам громад.

Також нагадаємо, що МОМ з 2014 року вже підтримала ініціативи з розвитку понад 80 українських громад. Організація здійснила цю підтримку за сприяння та фінансування ЄС, урядів Норвегії та Японії.

24 червня в Києві, на Софійській площі, відбувся BizFair – ярмарок та форум малих підприємств, організований МОМ за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). У ньому взяли участь більше ста представників малих підприємств різнома- нітних сфер бізнесу з різних областей України. І половину з них склали люди, які є внутрішньо переміщеними особами та отримали гранти від МОМ для розвитку своєї справи. 

Тінкор

За інф. МОМ


Прочитати ще
Підтримати сайт / Support:

Ти можеш матеріально підтримати сайт – зробити довільний донейшн через Paypal. Щиро дякуємо, що ти цінуєш нашу працю й допомагаєш оплачувати витрати з утримування сайту! Тоді ми матимемо змогу заохочувати до співробітництва нових цікавих авторів і технічно розвивати портал. Щоб здійснити підтримку та зробити переказ, натисни кнопку Donate.

We will be able to encourage new interesting authors to collaborate and technically develop the portal. We sincerely thank you friends for appreciating our work and helping us pay for the costs of maintaining the site. You can Paypal.

Увійти / Login
[ultimatemember form_id="4322"]
Підпишися на щотижневий дайджест!
Долучайся до нас у всіх соцмережах і проєктах:
PayPal:
Підтримай роботу журналістів сайту!

© 2010-2021, ContentLab. Усі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, що розміщені на сайті TEENСORR, дозволяється за умови посилання на teencorr.com.ua. Для інтернет-видань є обов'язковим пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання на http://teencorr.com.ua. Посилання має бути розміщене в незалежності від повного або часткового використання матеріалів. Гіперпосилання (для інтернет-видань) – має бути розміщене в підзаголовку чи в першому абзаці матеріалу.

Перейти к верхней панели