fbpx
Close Sidebar

Teennews

music, teens novelties,

18.12.2016

kievkamerataУ четвер, 15 грудня, у Києві, у Великій концертній студії Українського радіо – Будинку звукозапису – відбувся урочистий концерт-презентація видання «Музика ХХІ століття». Таким чином кияни й гості міста відсвяткували 50-річчя Державного спеціалізованого видавництва «Музична Україна». Видання, яке було презентовано на концерті, упорядкував Валерій Матюхін.

За півстоліття відоме музичне видавництво випустило понад 5 тис. 200 видань. Українські музиканти можуть користуватися симфонічними партитурами, клавірами опер та балетів, хоровими та вокальними творами, науково-популярною та художньою літературою, нотами для камерних ансамблів та інструментів соло, нотною літературою для дітей. У ці 50 років на виданнях «Музичної України» виросло чотири покоління музикантів, які представляли та представляють нашу державу в світі. «Музичну Україну» вважали найкращим нотним видавництвом ще за радянських часів.

Видавництво реалізовує найактуальніші видання в сфері професійної академічної музики: першодруки партитур українських композиторів-класиків і масштабні твори найвідоміших сучасних українських композиторів. А також створює нові унікальні книги для дітей. «Музична Україна» видає літературу за програмою «Українська книга» та ноти на замовлення, співпрацює з різними організаціями. Кожне видання супроводжується концертом-презентацією, у якій беруть участь найкращі українські колективи. У грудневому концерті взяли участь автори, які в різні роки працювали з видавництвом «Музична Україна».

У концерті виступили: Національний ансамбль солістів «Київська Камерата» – під художнім керівництвом Валерія Матюхіна, народного артиста України, лауреата Національної премії України імені Тараса Шевченка та лауреати міжнародних конкурсів Маріанна Скрипа (скрипка), Катерина Супрун (альт), Золтан Алмаші (віолончель). Виконувалися твори Олексія Войтенка, Віталія Вишинського, Любави Сидоренко, Олега Безбородька, Олександра Шимка, Богдана Кривопуста, Золтана Алмаші. 

Тінкор

Фото: fb kievkamerata


Прочитати ще
Підтримати сайт / Support:

Ти можеш матеріально підтримати сайт – зробити довільний донейшн через Paypal. Щиро дякуємо, що ти цінуєш нашу працю й допомагаєш оплачувати витрати з утримування сайту! Тоді ми матимемо змогу заохочувати до співробітництва нових цікавих авторів і технічно розвивати портал. Щоб здійснити підтримку та зробити переказ, натисни кнопку Donate.

We will be able to encourage new interesting authors to collaborate and technically develop the portal. We sincerely thank you friends for appreciating our work and helping us pay for the costs of maintaining the site. You can Paypal.

Увійти / Login
[ultimatemember form_id="4322"]
Підпишися на щотижневий дайджест!
Долучайся до нас у всіх соцмережах і проєктах:
PayPal:
Підтримай роботу журналістів сайту!

© 2010-2021, ContentLab. Усі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, що розміщені на сайті TEENСORR, дозволяється за умови посилання на teencorr.com.ua. Для інтернет-видань є обов'язковим пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання на http://teencorr.com.ua. Посилання має бути розміщене в незалежності від повного або часткового використання матеріалів. Гіперпосилання (для інтернет-видань) – має бути розміщене в підзаголовку чи в першому абзаці матеріалу.

Перейти к верхней панели