Close Sidebar

Teennews

girls talks, style life,

04.05.2016

Іноді буває – як подивлюся, які статуси та фотки виставляють мої подружки в контакті – і дивуюся! Невже ці дівчата справді думають, що комусь сподобаються? Я записала все, що вони роблять, аби не сподобатися хлопцю. Вийшло десять пунктів. Вивчай!

 1. Ти вирішила сфотографуватися в святковій сукні з бантами та стрічками? Так, роби це на тлі дверей у туалет, в коридорі, у дворі біля колодязю! Він не тільки вирішить, що ти – королева несмаку й не знаєш правил етикету й стилю. Але й подумає, що ти так нечасто вдягаєшся гарно!
 2. Ти поставила на авці своє фото з найсумнішим обличчям, яке тільки можна уявити й написала статус “Я не можу без тебе/Я сумую за тобою/Вибач мені?” По-перше, він не зрозуміє, що то ти до нього. По-друге, якщо побачить, подумає: «О дурепа, сумує за якимось ідіотом!». По-третє, припинить із тобою спілкуватися: дівчата, які виставляють свої переживання на весь світ, хлопцям не подобаються. Скромність та стриманість – це не про зовнішній вигляд, це – про почуття.
 3. У тебе на стіні – повно подій з ігор? О, ну точно всі нормальні хлопці забудуть дорогу на твою сторінку! Ти чула? Я не сказала – «всі хлопці». Я сказала – «всі нормальні»! Він зрозуміє, що твій час не зайнятий, а отже, ти – лінива й не вмієш себе зайняти. Значить, із тобою не цікаво, бо ти – не особистість. Де ви бачили особистість, що зросла на компʾютерних іграх? Вірно – ніде. А хлопцям подобаються особистості!
 4. На твоїй сторінці немає статусів чи картинок, які б розповідали про твої досягнення. Здала екзамен? Перемогла в районному конкурсі? Отримала диплом на курсах? Стала першою в хіп-хоп баттлі? І промовчала про це??? Ого…
 5. На групових фото дівчата – з рівними спинами й невимушено позують, а ти – неодмінно перекошена й стоїш у дивацькій позі, вдаючи з себе модель? Хлопець точно пройде повз. Тому що дівчина повинна думати не про те, як вона виглядає, а про те, чи виглядає вона гарно.
 6. У тебе немає жодної фотки з племінником у колясці, де б ти виглядала не як його сестричка, а ніби ти – гарна дівчина з коляскою? Ну й дійсно, не треба! Нехай він і далі вважає, що ти здатна думати тільки про одну себе!
 7. Нема фоток з мандрів? Їздиш нечасто? О, він вже позіхає, прикриваючи рукою рота! Насправді, зовсім не обовʾязково повсякчас фотографуватися за кермом яхти! У твоєму краї – безліч старовинних місць, які можна відвідати як турист, і зробити там гарні фото. Хлопцеві цікаво те, що ти їздиш і пізнаєш нові місця, а не те, де саме ці місця є.
 8. На твоїй сторінці всі фото – з подружками, а твоїх селфі – майже нема? Ну так чого ти дивуєшся, що він дивиться на твоїх подружок, а не на тебе? Твоя сторінка – твоя територія, твій світ. А подружки – то теж світи, але інші.
 9. І що – жодної професійної фотосесії? Тільки фотки, зроблені подружками та батьками? Ну-ну. А попросити батьків подарувати тобі виїзну фотосесію на день народження, чи домовитися з кимось, хто відвідує фотогурток – нє? Ну що ж, значить, чиясь інша краса його надихне!
 10. Збираєш на сторінці картинки й музику «з натяками»? Ти на хибному шляху! Ці «натяки» на свою адресу зарахують десятеро хлопців, а Йому буде неприємно, що про твої почуття вже знає все місто! Він вважатиме, що ти ведеш себе непристойно. Адже непристойність – не те, що ти маєш почуття, а те, що про твої почуття відомо всім! 

  Домініка

comments powered by HyperComments
Прочитать еще
Тинкорр в соцсетях
Напечатай и нажми Enter для поиска

© 2010-2019, ContentLab. Все права защищены. Использование любых материалов, размещённых на сайте TEENСORR, разрешается при условии ссылки на teencorr.com.ua. Для интернет-изданий обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на http://teencorr.com.ua. Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов. Гиперссылка (для интернет- изданий) – должна быть размещена в подзаголовке или в первом абзаце материала.

Перейти к верхней панели