fbpx
Close Sidebar

Teennews

teens novelties,

31.08.2010

Двое старших детей легенды американской поп-музыка Майкла Джексона (Michael Jackson) впервые в своей жизни посетили школьные занятия. Сын и дочь Джексона отправились в закрытую частную школу в долине Сан-Фернандо в Калифорнии.

Отправить Пэрис и Принса Майкла в школу решила их бабушка, которая занимается воспитанием детей поп-певца. До этого дети короля поп-музыки обучались дома.

При жизни Майкла Джексона трое его детей никогда не посещали школу и не общались со сверстниками, так как певец опасался чрезмерного внимания.


Прочитати ще
Підтримати сайт / Support:

Ти можеш матеріально підтримати сайт – зробити довільний донейшн через Paypal. Щиро дякуємо, що ти цінуєш нашу працю й допомагаєш оплачувати витрати з утримування сайту! Тоді ми матимемо змогу заохочувати до співробітництва нових цікавих авторів і технічно розвивати портал. Щоб здійснити підтримку та зробити переказ, натисни кнопку Donate.

We will be able to encourage new interesting authors to collaborate and technically develop the portal. We sincerely thank you friends for appreciating our work and helping us pay for the costs of maintaining the site. You can Paypal.

Увійти / Login
[ultimatemember form_id="4322"]
Підпишися на щотижневий дайджест!
Долучайся до нас у всіх соцмережах і проєктах:
PayPal:
Підтримай роботу журналістів сайту!

© 2010-2021, ContentLab. Усі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, що розміщені на сайті TEENСORR, дозволяється за умови посилання на teencorr.com.ua. Для інтернет-видань є обов'язковим пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання на http://teencorr.com.ua. Посилання має бути розміщене в незалежності від повного або часткового використання матеріалів. Гіперпосилання (для інтернет-видань) – має бути розміщене в підзаголовку чи в першому абзаці матеріалу.

Перейти к верхней панели