Close Sidebar

Teennews

teens novelties,

31.08.2010

Двое старших детей легенды американской поп-музыка Майкла Джексона (Michael Jackson) впервые в своей жизни посетили школьные занятия. Сын и дочь Джексона отправились в закрытую частную школу в долине Сан-Фернандо в Калифорнии.

Отправить Пэрис и Принса Майкла в школу решила их бабушка, которая занимается воспитанием детей поп-певца. До этого дети короля поп-музыки обучались дома.

При жизни Майкла Джексона трое его детей никогда не посещали школу и не общались со сверстниками, так как певец опасался чрезмерного внимания.


Прочитати ще
Зробити донейшн:

 

 

 

 

Ти можеш матеріально підтримати сайт – зробити довільний донейшн, відсканувавши QR-код за допомогою камери смартфона. Тоді ми матимемо змогу заохочувати до співробітництва нових цікавих авторів і технічно розвивати портал.

Тінкор у соцмережах

© 2010-2019, ContentLab. Усі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, що розміщені на сайті TEENСORR, дозволяється за умови посилання на teencorr.com.ua. Для інтернет-видань є обов'язковим пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання на http://teencorr.com.ua. Посилання має бути розміщене в незалежності від повного або часткового використання матеріалів. Гіперпосилання (для інтернет-видань) – має бути розміщене в підзаголовку чи в першому абзаці матеріалу.

Перейти к верхней панели