Close Sidebar

Teennews

style life, teens novelties, знамениті діти,

23.04.2019

Цього року Владиславові Нагрудному виповниться 14. Від народження він живе в Мілані в Італії, хоча за походженням він українець із Чернівців. Грає у футбол, навчається в школі футбольного клубу «Мілан». Українські тренери помітили хлопця нещодавно, після міжнародного турніру у Мінську. У фіналі турніру команда «Мілан U-14» здобула перемогу над ровесниками з київського «Динамо». І виявилося, що в переможців грає «зірка» з українським корінням. Це відкриття наробило галасу в українських футбольних колах, а в березні Віталій Нагрудний, батько Влада, дав інтерв’ю сайту «Футбол 24» – йому самому довелося розповісти про тренування сина, бо Владислав майже не говорить українською чи російською.

vlad-nagrudniy

Із переможним кубком. Фото з сайту «Футбол 24»

Владислав Нагрудний тренується в Італії з дитинства. Його зарахували до футбольної школи після того, як виявилося, що в парку він бігає з футбольним м’ячем швидше за сина директора. Тренувався у школі 2 роки, потім перейшов до у філіалу школи футбольного клубу «Мілан». Влад почав виділятися одразу. Спочатку грав у захисті, потім – у напівзахисті, а в «Мілані» одразу став у атаці.

Спочатку він тренувався у «Мілані» раз на тиждень, тепер вже – чотири рази.

«Влад швидко бігає, комфортно почувається на обох флангах, а також у центрі нападу. При потребі може відтягнутися вглиб. Але якщо ви його запитаєте, де йому подобається найбільше, він відповість, що на лівому фланзі (Усміхається)», – розповів тато Владислава в інтерв’ю сайту «Футбол 24».

За його словами, у «Мілані» тренування відбуваються у спокійній, конструктивній атмосфері, тренери не кричать на своїх вихованців, а їхня головна вимога – уміти швидко приймати рішення, не перетримувати м’яч. І завдяки тренерам тепер у Влада є все: пас, дриблінг, дальній удар. Віталій Нагрудний розповів також, що з «зірок» Владиславу найбільше цікаві Андрій Шевченко, Дибала, Роналду, Сусо і Пйонтек.

За яку збірну виступатиме Влад у майбутньому, ще невідомо. Можливо, це будуть Італія, Румунія чи Молдова. Як розповів Віталій, Владиславу дуже сподобалися ті хлопці із київського Динамо, проти яких він грав у фіналі турніру в Мінську.

vlad-nagrudniy

Влад Нагрудний у грі. Фото з сайту «Футбол 24»

За словами Віталія Нагрудного, він щороку буває з сином у Чернівцях. Цього року після тренувальних зборів улітку Влад, можливо, знову приїде до України, де він має можливість знайомитися з українською культурою. В Італії на хлопця повсякчас чекають навчання та тренування, він майже повністю сконцентрований на футболі. Він відчуває відповідальність, бо, як тільки прийшов до школи «Мілану», про хлопця казали: «Дивися, це – Шевченко». Як каже Віталій, батько 13-річного футболіста, син навіть біжить так, як Шева.

Віталій Нагорний згадує, що коли тільки переїхав до Італії й став там працювати, мав змогу бачити гру Андрія Шевченка на Сан-Сіро. За його словами, це був період найбільшого розквіту Андрія в Мілані, він там мав величезну повагу. Напевно, тому й став прикладом для Влада.

За матеріалами інтерв’ю сайту «Футбол 24»

Інтерв’ю повністю можеш прочитати тут.

 


Прочитати ще
Зробити донейшн:

 

 

 

 

Ти можеш матеріально підтримати сайт – зробити довільний донейшн, відсканувавши QR-код за допомогою камери смартфона. Тоді ми матимемо змогу заохочувати до співробітництва нових цікавих авторів і технічно розвивати портал.

Тінкор у соцмережах

© 2010-2020, ContentLab. Усі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, що розміщені на сайті TEENСORR, дозволяється за умови посилання на teencorr.com.ua. Для інтернет-видань є обов'язковим пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання на http://teencorr.com.ua. Посилання має бути розміщене в незалежності від повного або часткового використання матеріалів. Гіперпосилання (для інтернет-видань) – має бути розміщене в підзаголовку чи в першому абзаці матеріалу.

Перейти к верхней панели