Close Sidebar

Teennews

style life, teens novelties, моє місто,

01.09.2017

16 вересня в парку Партизанської Слави в Києві відбудеться XIV «Дивогонка». У щорічних велоперегонах можуть взяти участь діти від 2 років та підлітки до 14 років. Почнеться захід, орієнтовно, о 9.30, завершиться – о 17.00.

divogonka

Для участі потрібно мати велосипед чи беговел та шолом. Організатори зазначають, що кількість колес транспортних засобів та їхня конструкція значення не мають. Технічний стан велосипедів має відповідати загальноприйнятим нормам. Відповідальність за технічний стан транспортних засобів у повній мірі беруть на себе батьки учасників. Заїзди формуються за віком учасників, за статтю та за диаметром колес велосипедів. Шолом обов’язковий для допуску до участі в заїзді. Під час заходу працюватиме безкоштовний прокат шоломів.

divogonka

Довжина дистанції:

2-3 роки – 1 маленьке коло (200 м) — зелений на мапі — старт арка KROSS;

4-5 років – 2 маленьких кола (400 м) — зелений на мапі — старт арка KROSS;

6 років – 1 велике коло (400 м) – зелений на мапі — старт арка KROSS;

7-9 років – 2 великих кола (800 м) – синій на мапі – старт арка CRAFT;

10-14 років – 3 великих кола (1200 м) – синій на мапі – старт арка CRAFT

divogonka

Щоб узяти участь у змаганнях, потрібно зареєструватися. Електронною поштою всім, хто зареєструвався, надійде регламент та час заїздів. При регістрації береться організаційний внесок, який іде на виготовлення грамот, медалей та на рішення інших оргпитань. Внесок сплачується в день змагання під час отримання стартового номеру. Він складає 100 грн. за участь першої дитини, 70 грн. – за участь другої та інших дітей з родини.

divogonka

Також для допуску дитини до змагань батьки мають скачати, роздрукувати та заповнити форму згоди на участь їхньої дитини в велоперегонах. Форму потрібно надати організаторам у день змагань в обмін на стартовий номер.

divogonka

У парку всі діти зможуть пограти в ігри від скаутської організації «Пласт», порозважатися на дитячих майданчиках та повчитися нового в цікавих майстер-класах від партнерів.

Фото: Ольга Владимирова, Ольга Пожустова

comments powered by HyperComments
Прочитати ще
Тінкор у соцмережах
Надрукуй слово та натисни ENTER для пошуку
Напечатай и нажми Enter для поиска

© 2010-2019, ContentLab. Усі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, що розміщені на сайті TEENСORR, дозволяється за умови посилання на teencorr.com.ua. Для інтернет-видань є обов'язковим пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання на http://teencorr.com.ua. Посилання має бути розміщене в незалежності від повного або часткового використання матеріалів. Гіперпосилання (для інтернет-видань) – має бути розміщене в підзаголовку чи в першому абзаці матеріалу.

Перейти к верхней панели