fbpx
Close Sidebar

Teennews

computer music, electronic music, music, style life, teens novelties,

17.07.2018

Andre Tanneberger

Весілля Андре Таннебергера

ATB – знаменитий автор музики та реміксів Андре Таннебергер (André Tanneberger) – одружився тиждень тому. «Together is our favorite place to be» – так Андре підписав своє весільне фото зі святкування, яке відбувалося 7 – 8 липня. Дружиною музиканта стала Лаура Габріела Балтс (Laura Gabriela Baltes). 

У численному середовищі фанатів стосунки Андре із Лаурою від початку були сприйняті неоднозначно – адже Таннебергер перед цим розійшовся зі своєю першою дружиною Aнною. Фани Андре неодноразово відмічали зовнішню подібність Лаури до Анни й подібний характер стосунків: Лаура стала супроводжувати Андре у нескінченних поїздках так само, як це робила Анна. Усе це викликало у фанів дивні відчуття, і не всі вони змогли сприйняти нові стосунки музиканта: вони вперто підозрювали, що справа з розлученням і новим шлюбом – не у шаленому коханні, а в якихось інших причинах. Вірогідно, 45-річний Андре одружився другий раз у надії народити дітей. 

Андре додержався всіх весільних традицій. Після весілля Андре Таннебергер і Лаура полетіли до Греції святкувати медовий місяць, і з островів активно ділилися святковими фото з фанами в соціальних мережах. 

DJs || Episode 5 || Сегодня телеканал Music Box покажет ATB MusixFiles

DJs || Episode 4 || Событие в мире электронной музыки: в апреле выйдет новый альбом ATB – neXt

DJs || Episode 2


Прочитати ще
Підтримати сайт / Support:

Ти можеш матеріально підтримати сайт – зробити довільний донейшн через Paypal. Щиро дякуємо, що ти цінуєш нашу працю й допомагаєш оплачувати витрати з утримування сайту! Тоді ми матимемо змогу заохочувати до співробітництва нових цікавих авторів і технічно розвивати портал. Щоб здійснити підтримку та зробити переказ, натисни кнопку Donate.

We will be able to encourage new interesting authors to collaborate and technically develop the portal. We sincerely thank you friends for appreciating our work and helping us pay for the costs of maintaining the site. You can Paypal.

Увійти / Login
[ultimatemember form_id="4322"]
Підпишися на щотижневий дайджест!
Долучайся до нас у всіх соцмережах і проєктах:
PayPal:
Підтримай роботу журналістів сайту!

© 2010-2021, ContentLab. Усі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, що розміщені на сайті TEENСORR, дозволяється за умови посилання на teencorr.com.ua. Для інтернет-видань є обов'язковим пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання на http://teencorr.com.ua. Посилання має бути розміщене в незалежності від повного або часткового використання матеріалів. Гіперпосилання (для інтернет-видань) – має бути розміщене в підзаголовку чи в першому абзаці матеріалу.

Перейти к верхней панели