fbpx
Close Sidebar

Teennews

06.08.2021

Отже, нам уже відомі два принципи, які визначають комунікацію через шкільний сайт.

Згадаємо, про що вони.

Школа і мас-медіа

Школа транслює мас-медійну інформацію – та інформація, яка міститься у книгах, підручниках, уроках, навчальних матеріалах, є мас-медійною.

У попередніх постах ми вже говорили про те, що заклади освіти, як і інституції інших галузей, є розповсюджувачами масової інформації. Тобто, у будь-якому разі інформація, яка розповсюджується, зокрема, на шкільних сайтах та у соцмережах, працює на загал і в разі нерозуміння принципів мас-медійної діяльності це відбувається неконтрольовано для розповсюджувача.

Школа і клієнтоорієнтованість

У тій мірі, у якій школа надає освітні послуги, для неї працює принцип клієнтоорієнтованості.

Принципів, які визначають комунікацію через шкільний сайт, можна назвати більше. До інших дійдемо згодом і поговоримо про них у наступних постах.

Шановні вчителі! Сайт TeenCorr оголошує про запуск медійного спецпроєкту «Учитель-блогер», у якому наші редактори розбиратимуть приклади постів та блогів і розповідатимуть про особливості ведення блогів про школу та навчання, про написання публіцистичних текстів. Слідкуйте за оновленнями тут та за появою посилання на спецпроєкт! «Учитель-блогер» є безкоштовним проєктом, проте ви можете, за бажанням, робити донейшн через сайт, PayPal чи Патрон – це підтримає нас у створенні нових проєктів та розвитку тих, що вже працюють. Долучайтеся!

Become a Patron!

Підтримати сайт

Підписуйся на TeenCorr-листи

Чекаємо на вас у фейсбук, в інстаграм та на каналі телеграм.

«Учитель-блогер»


Прочитати ще
Підтримати сайт / Support:

Ти можеш матеріально підтримати сайт – зробити довільний донейшн через Paypal. Щиро дякуємо, що ти цінуєш нашу працю й допомагаєш оплачувати витрати з утримування сайту! Тоді ми матимемо змогу заохочувати до співробітництва нових цікавих авторів і технічно розвивати портал. Щоб здійснити підтримку та зробити переказ, натисни кнопку Donate.

We will be able to encourage new interesting authors to collaborate and technically develop the portal. We sincerely thank you friends for appreciating our work and helping us pay for the costs of maintaining the site. You can Paypal.

Увійти / Login
[ultimatemember form_id="4322"]
Підпишися на щотижневий дайджест!
Долучайся до нас у всіх соцмережах і проєктах:
PayPal:
Підтримай роботу журналістів сайту!

© 2010-2021, ContentLab. Усі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, що розміщені на сайті TEENСORR, дозволяється за умови посилання на teencorr.com.ua. Для інтернет-видань є обов'язковим пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання на http://teencorr.com.ua. Посилання має бути розміщене в незалежності від повного або часткового використання матеріалів. Гіперпосилання (для інтернет-видань) – має бути розміщене в підзаголовку чи в першому абзаці матеріалу.

Перейти к верхней панели