Close Sidebar

Teennews

books, style life, teens novelties,

12.02.2017

У середу, 15 лютого, одразу після Дня Закоханих, у київському Музеї театрального, музичного та кіномистецтва України відбудеться екскурсія – перформанс «Кохання в житті видатних людей»

Ти зможеш дізнатися, як люди і ситуації надихали відомих осіб на творчість. А ще – про те, які геніальні твори ми зараз могли би не побачити й не почути, якби не кохання в житті цих непересічних людей. Про те, які шалені пристрасті вирували в їхніх життях.

Кохання дає шалену енергію для життя: надихає, піднімає, дає сили й змушує переживати спектр різноманітних емоцій – від пристрасті до, інколи, ненависті! Адже «любов – це сильний ліхтар, що висвітлює весь світ, а без цього світла наша планета була б просто пустелею…», – сказала колись письменниця Мері Елізабет Бреддон.

Яке було кохання життя в Тараса Шевченка? У Лесі Українки? В інших видатних людей? На екскурсії ти зможеш дізнатися про все це, але потрібно попередньо зареєструватися за телефонами в івенті в фейсбуку. Вартість: 15 грн. для школярів, студентів і пенсіонерів, 25 грн. – для дорослих. Початок – о 17.00.

Тінкор


Прочитати ще
Зробити донейшн:

 

 

 

 

Ти можеш матеріально підтримати сайт – зробити довільний донейшн, відсканувавши QR-код за допомогою камери смартфона. Тоді ми матимемо змогу заохочувати до співробітництва нових цікавих авторів і технічно розвивати портал.

Тінкор у соцмережах

© 2010-2020, ContentLab. Усі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, що розміщені на сайті TEENСORR, дозволяється за умови посилання на teencorr.com.ua. Для інтернет-видань є обов'язковим пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання на http://teencorr.com.ua. Посилання має бути розміщене в незалежності від повного або часткового використання матеріалів. Гіперпосилання (для інтернет-видань) – має бути розміщене в підзаголовку чи в першому абзаці матеріалу.

Перейти к верхней панели