Close Sidebar

Teennews

style life, teens novelties, знаешь, умные темы,

29.09.2016

Сьогодні, 29 вересня, у Київському міському будинку вчителя по вул. Володимирській, 57, відкрилася документальна виставка «Ім’я, якого Україні не забути!» – про життя, наукову, громадську й політичну діяльність М. С. Грушевського.

Понад 250 документів з архівосховищ 10-ти державних архівів України – ось скільки цікавого матеріалу ти зможеш осягнути, якщо хочеш підготувати реферат або наукову статтю в школу, або дізнатися про роботи Грушевського для себе.

CDIAKUA

В основі експозиції – документи родинного фонду Грушевських, що зберігаються в Центральному державному історичному архіві України. Вони висвітлюють історію роду Грушевських від першої половини ХІХ ст. Також вони дають змогу прослідкувати період формування М. С. Грушевського як особистості й науковця. Документи засвідчують його енциклопедизм та особисту роль у політичних процесах 1917–1920 рр.

CDIAKUA

Експонати стануть у нагоді тим, кому цікаво визначити та усвідомити значення постаті М. С. Грушевського для відродження української державності в 1990-х рр. Виставка також презентує біографічні документи М. С. Грушевського, листування з дописувачами, наукові праці, окремі програми, статути та звіти наукових і громадсько-політичних організацій, автором яких він був або долучився до їх створення, документи слідчих органів влади Російської імперії та Радянського Союзу, які переслідували професора Грушевського за його активну політичну позицію, відстоювання української самобутності, документи сучасної доби, що розкривають значення постаті Грушевського у формуванні незалежної України.

Експозиція збагачена фотодокументами та особистими речами з Історико-меморіального музею М. С. Грушевського.

Тінкор

Фото: CDIAKUA

comments powered by HyperComments
Прочитать еще
Тинкорр в соцсетях
Напечатай и нажми Enter для поиска

© 2010-2017, ContentLab. Все права защищены. Использование любых материалов, размещённых на сайте TEENСORR, разрешается при условии ссылки на teencorr.com.ua. Для интернет-изданий обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на http://teencorr.com.ua. Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов. Гиперссылка (для интернет- изданий) – должна быть размещена в подзаголовке или в первом абзаце материала.

Перейти к верхней панели