fbpx
Close Sidebar

Teennews

style life, teens novelties, знаєш, розумні теми,

29.09.2016

Сьогодні, 29 вересня, у Київському міському будинку вчителя по вул. Володимирській, 57, відкрилася документальна виставка «Ім’я, якого Україні не забути!» – про життя, наукову, громадську й політичну діяльність М. С. Грушевського.

Понад 250 документів з архівосховищ 10-ти державних архівів України – ось скільки цікавого матеріалу ти зможеш осягнути, якщо хочеш підготувати реферат або наукову статтю в школу, або дізнатися про роботи Грушевського для себе.

CDIAKUA

В основі експозиції – документи родинного фонду Грушевських, що зберігаються в Центральному державному історичному архіві України. Вони висвітлюють історію роду Грушевських від першої половини ХІХ ст. Також вони дають змогу прослідкувати період формування М. С. Грушевського як особистості й науковця. Документи засвідчують його енциклопедизм та особисту роль у політичних процесах 1917–1920 рр.

CDIAKUA

Експонати стануть у нагоді тим, кому цікаво визначити та усвідомити значення постаті М. С. Грушевського для відродження української державності в 1990-х рр. Виставка також презентує біографічні документи М. С. Грушевського, листування з дописувачами, наукові праці, окремі програми, статути та звіти наукових і громадсько-політичних організацій, автором яких він був або долучився до їх створення, документи слідчих органів влади Російської імперії та Радянського Союзу, які переслідували професора Грушевського за його активну політичну позицію, відстоювання української самобутності, документи сучасної доби, що розкривають значення постаті Грушевського у формуванні незалежної України.

Експозиція збагачена фотодокументами та особистими речами з Історико-меморіального музею М. С. Грушевського.

Тінкор

Фото: CDIAKUA


Прочитати ще
Підтримати сайт / Support:

Ти можеш матеріально підтримати сайт – зробити довільний донейшн через Paypal. Щиро дякуємо, що ти цінуєш нашу працю й допомагаєш оплачувати витрати з утримування сайту! Тоді ми матимемо змогу заохочувати до співробітництва нових цікавих авторів і технічно розвивати портал. Щоб здійснити підтримку та зробити переказ, натисни кнопку Donate.

We will be able to encourage new interesting authors to collaborate and technically develop the portal. We sincerely thank you friends for appreciating our work and helping us pay for the costs of maintaining the site. You can Paypal.

Увійти / Login
[ultimatemember form_id="4322"]
Підпишися на щотижневий дайджест!
Долучайся до нас у всіх соцмережах і проєктах:
PayPal:
Підтримай роботу журналістів сайту!

© 2010-2021, ContentLab. Усі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, що розміщені на сайті TEENСORR, дозволяється за умови посилання на teencorr.com.ua. Для інтернет-видань є обов'язковим пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання на http://teencorr.com.ua. Посилання має бути розміщене в незалежності від повного або часткового використання матеріалів. Гіперпосилання (для інтернет-видань) – має бути розміщене в підзаголовку чи в першому абзаці матеріалу.

Перейти к верхней панели