Close Sidebar

Teennews

style life, teens novelties,

20.12.2016

Музиканти з Epolets пропонують прихильникам гурту привітати з новорічними святами дітей з дитбудинків. Самі вони щойно, у день Миколая, побували в Поливанівському дитячому будинку-інтернаті.

epolets

Музиканти відмітили, що зраділи тому, що, за допомогою прихильників, змогли влаштувати солодкі подарунки дівчаткам з Поливанівки в День Святого Миколая. Одеський гурт відвідав цей інтернат після свого акустичного концерту в Дніпрі.  

epolets

Нагадаємо, 28 листопада Epolets презентували новий сингл, продюсером якого виступив Мілош Єліч, у київському клубі Atlas. 

Тінкор

Фото: надані Niya Nikel

Узяти будь-яку участь у підтримці та святкових привітаннях дітей із дитбудинків та інтернатів ти можеш у цих групах: 

Детдом: что там делать? – фейсбук, вк

Мама SOS – фейсбук

Волонтерский центр Фроловская 9/11 – фейсбук

Передати подарунок дітям бійців – фейсбук

comments powered by HyperComments
Прочитать еще
Тинкорр в соцсетях
Напечатай и нажми Enter для поиска

© 2010-2019, ContentLab. Все права защищены. Использование любых материалов, размещённых на сайте TEENСORR, разрешается при условии ссылки на teencorr.com.ua. Для интернет-изданий обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на http://teencorr.com.ua. Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов. Гиперссылка (для интернет- изданий) – должна быть размещена в подзаголовке или в первом абзаце материала.

Перейти к верхней панели