fbpx
Close Sidebar

Teennews

girls talks,

07.06.2016

Этот мир такой странный. С одной стороны, в нем столько хорошего и интересного. Если бы я не родилась почему-то, у меня не было бы возможности узнать все это. Например, я не знала бы, что такое карусели и блеск для губ. Но с другой стороны, в этом мире много такого, что заставляет меня грустить и задумываться о том, хороший ли это мир, или все-таки злой. Ведь в этом мире многие люди воюют друг с другом, в разных местах земли происходит много стихийных бедствий, целые семьи голодают, а мы даже не делимся с ними едой. Мне непонятно, почему так происходит.

Юля Ташева, Киев


Прочитати ще
Підтримати сайт / Support:

Ти можеш матеріально підтримати сайт – зробити довільний донейшн через Paypal. Щиро дякуємо, що ти цінуєш нашу працю й допомагаєш оплачувати витрати з утримування сайту! Тоді ми матимемо змогу заохочувати до співробітництва нових цікавих авторів і технічно розвивати портал. Щоб здійснити підтримку та зробити переказ, натисни кнопку Donate.

We will be able to encourage new interesting authors to collaborate and technically develop the portal. We sincerely thank you friends for appreciating our work and helping us pay for the costs of maintaining the site. You can Paypal.

Увійти / Login
[ultimatemember form_id="4322"]
Підпишися на щотижневий дайджест!
Долучайся до нас у всіх соцмережах і проєктах:
PayPal:
Підтримай роботу журналістів сайту!

© 2010-2021, ContentLab. Усі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, що розміщені на сайті TEENСORR, дозволяється за умови посилання на teencorr.com.ua. Для інтернет-видань є обов'язковим пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання на http://teencorr.com.ua. Посилання має бути розміщене в незалежності від повного або часткового використання матеріалів. Гіперпосилання (для інтернет-видань) – має бути розміщене в підзаголовку чи в першому абзаці матеріалу.

Перейти к верхней панели