Close Sidebar

Teennews

festival, style life, teens novelties,

16.05.2016

21-22 травня в Києві відбудеться другий фестиваль дитячих народних театрів JoyFest.Діти. Фестиваль традиційно прийме до себе Київська фортеця на Печерську. У фестивалі візьмуть участь дитячі театральні колективи – столичні та обласні, юні художники й народні майстри, актори оригінального жанру, педагоги з театральної майстерності. Вистави, творчі заняття, майстер-класи з акторської майстерності, виставки живопису – усе це можна буде відвідати на фесті протягом уікенду.

«Формат передбачає щільну програму, стислий час на підготовку кожного колективу перед виходом на сцену, присутність глядачів «з вулиці», повноцінну роботу жюрі, великий перелік номінацій», – розповіла Ксенія Гончарова, керівник JoyFest.

joyfest‬

Дитячий театральний фестиваль проходить у Києві вже вдруге

Змагання в різних фестивальних номінаціях очікує дітей від 5 років та підлітків до 16 років. Виступи юних акторів оцінюватиме журі: режисери, актори, керівники театрів, викладачі з театральної майстерності. У фестивальні дні до Київської фортеці можна приходити з 11.30.

Тінкор

comments powered by HyperComments
Прочитать еще
Тинкорр в соцсетях
Напечатай и нажми Enter для поиска

© 2010-2019, ContentLab. Все права защищены. Использование любых материалов, размещённых на сайте TEENСORR, разрешается при условии ссылки на teencorr.com.ua. Для интернет-изданий обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на http://teencorr.com.ua. Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов. Гиперссылка (для интернет- изданий) – должна быть размещена в подзаголовке или в первом абзаце материала.

Перейти к верхней панели