Close Sidebar

Teennews

festival, style life, teens novelties,

13.12.2016

16 та 17 грудня в Музеї книги і друкарства України в Києві відбудеться Фестиваль «Зимові забави Азбукового Королівства». Офіційне відкриття фестивалю — у п’ятницю, 16 грудня, о 12.00. Презентації розпочнуться об 11.00. 

Упродовж двох днів фестивалю можна побувати на зустрічах із українськими письменниками та на презентаціях нових дитячих книжок від видавництв «Веселка», «Наірі», «Мамине сонечко», «Диво деревце» та інших. Узяти участь у майстер-класах: із ручного виготовлення паперу «Музейна папірня», каліграфії «Скрипторій», декоративного оздоблення книги «Мармурування», «Вітражні наліпки», «Креативна книга», «Вітальна листівка», «Закладинка до улюбленої книги».

Також у фестивальні дні в музеї відбуватимуться квести для дітей: «У пошуках музейних скарбів», «Культурний код України», «Розпізнай герби друкарів України», «Підбери назву професії творців старовинної книги» та гра «Меморі». Ще варто не пропустити заняття в «Школі давнього друкаря».

Для батьків та дітей проведуть ігровий ворк-шоп «Як мотивувати свою дитину – вчитися, читати, жити, любити». Також усі бажаючі матимуть змогу взяти участь у «Козацьких забавах» від «Козацької лицарської школи», а також навчитися колядувати та щедрувати з народним фольклорним театром «Дивина». Для гостей фестивалю співатимуть Тарас Силенко, кобзар, заслужений артист України, та артисти театру-антрепризи «Молода опера». За розкладом заходів можна спостерігати тут.

Тінкор

comments powered by HyperComments
Прочитать еще
Тинкорр в соцсетях
Напечатай и нажми Enter для поиска

© 2010-2017, ContentLab. Все права защищены. Использование любых материалов, размещённых на сайте TEENСORR, разрешается при условии ссылки на teencorr.com.ua. Для интернет-изданий обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на http://teencorr.com.ua. Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов. Гиперссылка (для интернет- изданий) – должна быть размещена в подзаголовке или в первом абзаце материала.

Перейти к верхней панели