Close Sidebar

Teennews

festival, music, opera, teens novelties,

16.06.2016

Одна з найгучніших літніх фестивальних подій Львова – XIV Фестиваль Давньої Музики – розпочнеться завтра, 17 червня. Концерти й заходи фестивалю відбуватимуться у Львові та Дрогобичі до 30 числа.

Цьогорічний фестиваль присвячений пам’яті його засновника та мистецького керівника – музикознавця, композитора та громадського діяча Романа Стельмащука. Тому на фестивалі можна буде почути тематичні проекти: «Концерт-Присвята», «EΣXATOФОNIA», «Франц Ксавер Моцарт і Львів», «Букет Романові», «Muzyka z powietrza i oddechu», «Концерт-Реквієм», «Музика тихого моменту», «Клавірна історія однієї дружби: Hommage Романові», «Terra Incognita. Вечір прем’єр», «Моцарт і не тільки», «Французькі сюїти Й. С. Баха», «Червона книга Чорної Мадонни», «Ars Arrangement», «Сім сліз», «Omnia Beneficia… Pamięci Przyjaciela».

XIV Фестиваль Давньої Музики


На Фестивалі Давньої Музики виступатимуть музиканти, відомі в Україні та Європі. Вони приїдуть не тільки з українських міст, але й із інших країн: Польщі, Німеччини, Швейцарії. Виконавці масштабно і на високому професійному рівні представлять давню європейську музику: вокальну та інструментальну, церковну і світську, оперну та ораторійну. Знані в світі фахівці виступатимуть у концертах, а також проводитимуть курси майстерності та консультації.

15 фестивальних подій відбуватимуться у Львівській обласній філармонії, Будинку органної та камерної музики та у Храмі святого Лазаря. У Дрогобичі учасники та гості фестивалю зможуть відвідати ще 2 події. Також у рамках фестивалю відбудеться світова прем’єра концертного виконання опери «Король Локетек або Віслічанки» Юзефа Ельснера.

Нагадаємо: Фестиваль Давньої Музики традиційно проводять музичні, освітні й культурні заклади Львова разом із облдержадміністрацією та міською радою. Фестиваль започатковано у 2003 році. У минулі роки Фестиваль відвідали виконавці з України, Швеції, Швейцарії, Італії, Австрії, Німеччини, Великої Британії, Нідерландів, Чилі, США, Угорщини, Чехії, Словаччини, Польщі, Литви, Росії, Білорусі.

Неповторний мистецький світ Фестивалю сформували його тематичні сесії останніх років: щоразу програма вибудовувалася навколо певної ідеї, пов’язаної з українською музичною культурою. «Львів-750» у 2006 році, «З часів Речі Посполитої» у 2008-му, «З часів Гетьманщини» – у 2009-му, «Музичний Львів і спадщина Габсбурґів» – у 2010-му, «Слідами Львівської лютневої табулятури» – у 2011-му, «Похвала Музиці або Львівська Цециліада 2012», «З-над берегів Дунаю» – у 2014-му – під такими гаслами проводилися Фестивалі Давньої Музики у Львові в попередні роки.

Тінкор


Прочитати ще
Зробити донейшн:

 

 

 

 

Ти можеш матеріально підтримати сайт – зробити довільний донейшн, відсканувавши QR-код за допомогою камери смартфона. Тоді ми матимемо змогу заохочувати до співробітництва нових цікавих авторів і технічно розвивати портал.

Тінкор у соцмережах

© 2010-2019, ContentLab. Усі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, що розміщені на сайті TEENСORR, дозволяється за умови посилання на teencorr.com.ua. Для інтернет-видань є обов'язковим пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання на http://teencorr.com.ua. Посилання має бути розміщене в незалежності від повного або часткового використання матеріалів. Гіперпосилання (для інтернет-видань) – має бути розміщене в підзаголовку чи в першому абзаці матеріалу.

Перейти к верхней панели