fbpx
Close Sidebar

Teennews

festival, music, opera, teens novelties,

16.06.2016

Одна з найгучніших літніх фестивальних подій Львова – XIV Фестиваль Давньої Музики – розпочнеться завтра, 17 червня. Концерти й заходи фестивалю відбуватимуться у Львові та Дрогобичі до 30 числа.

Цьогорічний фестиваль присвячений пам’яті його засновника та мистецького керівника – музикознавця, композитора та громадського діяча Романа Стельмащука. Тому на фестивалі можна буде почути тематичні проекти: «Концерт-Присвята», «EΣXATOФОNIA», «Франц Ксавер Моцарт і Львів», «Букет Романові», «Muzyka z powietrza i oddechu», «Концерт-Реквієм», «Музика тихого моменту», «Клавірна історія однієї дружби: Hommage Романові», «Terra Incognita. Вечір прем’єр», «Моцарт і не тільки», «Французькі сюїти Й. С. Баха», «Червона книга Чорної Мадонни», «Ars Arrangement», «Сім сліз», «Omnia Beneficia… Pamięci Przyjaciela».

XIV Фестиваль Давньої Музики

XIV Фестиваль Давньої Музики || Чекін 17 - 30 червня, Львів
XIV Фестиваль Давньої Музики || Чекін 17 - 30 червня, Львів
XIV Фестиваль Давньої Музики || Чекін 17 - 30 червня, Львів
XIV Фестиваль Давньої Музики || Чекін 17 - 30 червня, Львів
XIV Фестиваль Давньої Музики || Чекін 17 - 30 червня, Львів
XIV Фестиваль Давньої Музики || Чекін 17 - 30 червня, Львів
XIV Фестиваль Давньої Музики || Чекін 17 - 30 червня, Львів
XIV Фестиваль Давньої Музики || Чекін 17 - 30 червня, Львів

На Фестивалі Давньої Музики виступатимуть музиканти, відомі в Україні та Європі. Вони приїдуть не тільки з українських міст, але й із інших країн: Польщі, Німеччини, Швейцарії. Виконавці масштабно і на високому професійному рівні представлять давню європейську музику: вокальну та інструментальну, церковну і світську, оперну та ораторійну. Знані в світі фахівці виступатимуть у концертах, а також проводитимуть курси майстерності та консультації.

15 фестивальних подій відбуватимуться у Львівській обласній філармонії, Будинку органної та камерної музики та у Храмі святого Лазаря. У Дрогобичі учасники та гості фестивалю зможуть відвідати ще 2 події. Також у рамках фестивалю відбудеться світова прем’єра концертного виконання опери «Король Локетек або Віслічанки» Юзефа Ельснера.

Нагадаємо: Фестиваль Давньої Музики традиційно проводять музичні, освітні й культурні заклади Львова разом із облдержадміністрацією та міською радою. Фестиваль започатковано у 2003 році. У минулі роки Фестиваль відвідали виконавці з України, Швеції, Швейцарії, Італії, Австрії, Німеччини, Великої Британії, Нідерландів, Чилі, США, Угорщини, Чехії, Словаччини, Польщі, Литви, Росії, Білорусі.

Неповторний мистецький світ Фестивалю сформували його тематичні сесії останніх років: щоразу програма вибудовувалася навколо певної ідеї, пов’язаної з українською музичною культурою. «Львів-750» у 2006 році, «З часів Речі Посполитої» у 2008-му, «З часів Гетьманщини» – у 2009-му, «Музичний Львів і спадщина Габсбурґів» – у 2010-му, «Слідами Львівської лютневої табулятури» – у 2011-му, «Похвала Музиці або Львівська Цециліада 2012», «З-над берегів Дунаю» – у 2014-му – під такими гаслами проводилися Фестивалі Давньої Музики у Львові в попередні роки.

Тінкор


Прочитати ще
Підтримати сайт / Support:

Ти можеш матеріально підтримати сайт – зробити довільний донейшн через Paypal. Щиро дякуємо, що ти цінуєш нашу працю й допомагаєш оплачувати витрати з утримування сайту! Тоді ми матимемо змогу заохочувати до співробітництва нових цікавих авторів і технічно розвивати портал. Щоб здійснити підтримку та зробити переказ, натисни кнопку Donate.

We will be able to encourage new interesting authors to collaborate and technically develop the portal. We sincerely thank you friends for appreciating our work and helping us pay for the costs of maintaining the site. You can Paypal.

Увійти / Login
[ultimatemember form_id="4322"]
Підпишися на щотижневий дайджест!
Долучайся до нас у всіх соцмережах і проєктах:
PayPal:
Підтримай роботу журналістів сайту!

© 2010-2021, ContentLab. Усі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, що розміщені на сайті TEENСORR, дозволяється за умови посилання на teencorr.com.ua. Для інтернет-видань є обов'язковим пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання на http://teencorr.com.ua. Посилання має бути розміщене в незалежності від повного або часткового використання матеріалів. Гіперпосилання (для інтернет-видань) – має бути розміщене в підзаголовку чи в першому абзаці матеріалу.

Перейти к верхней панели