Close Sidebar

Teennews

movie, music, pop music, style life, teens novelties,

29.03.2017

З 13 квітня фільм «Jamala.UA» можна буде подивитися в кінотеатрах країни. «Jamala.UA» – фільм-портрет, який відкриває Джамалу без гриму, світла прожекторів та роботи на камеру. 

Режисерка фільму, Анна Акулевич, зробила картину, яка піднімає завісу над звичним сценічним і телевізійним образом співачки, дає можливість побачити живу людину – з характером, принципами, сумнівами, втомою, слабкостями, ніжністю, але віддану головній справі свого життя – музиці. Над картиною Анна Акулевич працювала більше 2 років. З’йомки прихованою камерою розпочалися під час зимового туру Джамали в 2016 році й тривали аж до її участі в «Євробаченні».  

«У фільмі немає «прийомів-подразників» для глядацького сприйняття: нецензурних слів від зірки, скандалів на камеру і розбитих предметів. Просто – в Джамалі цього немає. Є унікальний магнетизм особистості, відчути який я з задоволенням запрошую кожного!», – розповіла Анна Акулевич.

Продюсером фільму став Олег Фіалко, відомий кінорежисер, народний артист України. 

Тінкор

 


Прочитати ще
Зробити донейшн:

 

 

 

 

Ти можеш матеріально підтримати сайт – зробити довільний донейшн, відсканувавши QR-код за допомогою камери смартфона. Тоді ми матимемо змогу заохочувати до співробітництва нових цікавих авторів і технічно розвивати портал.

Тінкор у соцмережах

© 2010-2019, ContentLab. Усі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, що розміщені на сайті TEENСORR, дозволяється за умови посилання на teencorr.com.ua. Для інтернет-видань є обов'язковим пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання на http://teencorr.com.ua. Посилання має бути розміщене в незалежності від повного або часткового використання матеріалів. Гіперпосилання (для інтернет-видань) – має бути розміщене в підзаголовку чи в першому абзаці матеріалу.

Перейти к верхней панели