Close Sidebar

Teennews

movie, music, pop music, style life, teens novelties,

29.03.2017

З 13 квітня фільм «Jamala.UA» можна буде подивитися в кінотеатрах країни. «Jamala.UA» – фільм-портрет, який відкриває Джамалу без гриму, світла прожекторів та роботи на камеру. 

Режисерка фільму, Анна Акулевич, зробила картину, яка піднімає завісу над звичним сценічним і телевізійним образом співачки, дає можливість побачити живу людину – з характером, принципами, сумнівами, втомою, слабкостями, ніжністю, але віддану головній справі свого життя – музиці. Над картиною Анна Акулевич працювала більше 2 років. З’йомки прихованою камерою розпочалися під час зимового туру Джамали в 2016 році й тривали аж до її участі в «Євробаченні».  

«У фільмі немає «прийомів-подразників» для глядацького сприйняття: нецензурних слів від зірки, скандалів на камеру і розбитих предметів. Просто – в Джамалі цього немає. Є унікальний магнетизм особистості, відчути який я з задоволенням запрошую кожного!», – розповіла Анна Акулевич.

Продюсером фільму став Олег Фіалко, відомий кінорежисер, народний артист України. 

Тінкор

 

comments powered by HyperComments
Прочитать еще
Тинкорр в соцсетях
Напечатай и нажми Enter для поиска

© 2010-2019, ContentLab. Все права защищены. Использование любых материалов, размещённых на сайте TEENСORR, разрешается при условии ссылки на teencorr.com.ua. Для интернет-изданий обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на http://teencorr.com.ua. Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов. Гиперссылка (для интернет- изданий) – должна быть размещена в подзаголовке или в первом абзаце материала.

Перейти к верхней панели