fbpx
Close Sidebar

Teennews

movie, music, pop music, style life, teens novelties,

29.03.2017

З 13 квітня фільм «Jamala.UA» можна буде подивитися в кінотеатрах країни. «Jamala.UA» – фільм-портрет, який відкриває Джамалу без гриму, світла прожекторів та роботи на камеру. 

Режисерка фільму, Анна Акулевич, зробила картину, яка піднімає завісу над звичним сценічним і телевізійним образом співачки, дає можливість побачити живу людину – з характером, принципами, сумнівами, втомою, слабкостями, ніжністю, але віддану головній справі свого життя – музиці. Над картиною Анна Акулевич працювала більше 2 років. З’йомки прихованою камерою розпочалися під час зимового туру Джамали в 2016 році й тривали аж до її участі в «Євробаченні».  

«У фільмі немає «прийомів-подразників» для глядацького сприйняття: нецензурних слів від зірки, скандалів на камеру і розбитих предметів. Просто – в Джамалі цього немає. Є унікальний магнетизм особистості, відчути який я з задоволенням запрошую кожного!», – розповіла Анна Акулевич.

Продюсером фільму став Олег Фіалко, відомий кінорежисер, народний артист України. 

Тінкор

 


Прочитати ще
Підтримати сайт / Support:

Ти можеш матеріально підтримати сайт – зробити довільний донейшн через Paypal. Щиро дякуємо, що ти цінуєш нашу працю й допомагаєш оплачувати витрати з утримування сайту! Тоді ми матимемо змогу заохочувати до співробітництва нових цікавих авторів і технічно розвивати портал. Щоб здійснити підтримку та зробити переказ, натисни кнопку Donate.

We will be able to encourage new interesting authors to collaborate and technically develop the portal. We sincerely thank you friends for appreciating our work and helping us pay for the costs of maintaining the site. You can Paypal.

Увійти / Login
[ultimatemember form_id="4322"]
Підпишися на щотижневий дайджест!
Долучайся до нас у всіх соцмережах і проєктах:
PayPal:
Підтримай роботу журналістів сайту!

© 2010-2021, ContentLab. Усі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, що розміщені на сайті TEENСORR, дозволяється за умови посилання на teencorr.com.ua. Для інтернет-видань є обов'язковим пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання на http://teencorr.com.ua. Посилання має бути розміщене в незалежності від повного або часткового використання матеріалів. Гіперпосилання (для інтернет-видань) – має бути розміщене в підзаголовку чи в першому абзаці матеріалу.

Перейти к верхней панели