fbpx
Close Sidebar

Teennews

books, teens novelties,

29.06.2016

У суботу, 2 липня, у київському Barbara Bar Фоззі з ТНМК читатиме уривки з книжки про супергероя Василя Гупала, якого сам видумав разом із друзями. Втілив книжкового героя художник-мультиплікатор Сашко Даниленко. Книгу «Гупало Василь. П’ять з половиною пригод» випустило «Видавництво Старого Лева».

У видавництві вважають, що Василь Гупало – це персонаж набагато важчої категорії, аніж дитячі Котигорошки чи Кожум’яки. Адже у нього є не лише суперсила, а й свої слабкості, особливості характеру, хобі…

fozzi

Книжка від Фоззі вже вийшла в світ

Почалося все з пісні гурту ТНМК, приспів до якої дуже відомий завдяки дитячому ансамблю «Зернятко»: пам’ятаєте, його учасники співають, як «добро все одно закохає зло»? А коли вже до роботи підключився Сашко Даниленко, одне за одним почали вимальовуватися образи друзів та недругів героя, якому під силу побороти яке хочете зло: стихійне, заморське, космічне, потойбічне…

«Текст про Гупала писався ще до війни, потреба в супергерої відувалася вже тоді, – сказав Фоззі. – Коли я складав текст пісні, то уявляв собі Вірастюка і навіть написав йому про це смс. А далі цей всесвіт вже розписував Даниленко, маючи за мету мультсеріал. Я ж вирішив, що додам казок…».

Сашко Даниленко, відомий українцям відеороботами для гуртів ДахаБраха, ТНМК, Kwoon, створив ілюстрації до книги за 9 місяців. Стільки ж він працював над кліпом, – погодься, періоди виглядають символічно! Ось скільки потрібно для народження книжкового героя!

fozzi

Ось такою кропіткою була робота над ілюстраціями книжки

«Ця книжка є першою декларацією українських супергероїв, – розповів Сашко Даниленко. –  І це тільки початок. Тож у читачів є можливість бути причетними до цієї великої справи. Наші супергерої ходять тією ж самою землею, що і ми з вами. Хто знає, може ви навіть їли смородину з того ж самого куща, що і Гупало Василь колись. І хтозна, може ця історія підштовхне вас до відкриття власної суперсили».

Послухати, як Фоззі читає уривки з нової книжки, можна з 20.00, вхід вільний.

Тінкор

Фото: ВСЛ


Прочитати ще
Підтримати сайт / Support:

Ти можеш матеріально підтримати сайт – зробити довільний донейшн через Paypal. Щиро дякуємо, що ти цінуєш нашу працю й допомагаєш оплачувати витрати з утримування сайту! Тоді ми матимемо змогу заохочувати до співробітництва нових цікавих авторів і технічно розвивати портал. Щоб здійснити підтримку та зробити переказ, натисни кнопку Donate.

We will be able to encourage new interesting authors to collaborate and technically develop the portal. We sincerely thank you friends for appreciating our work and helping us pay for the costs of maintaining the site. You can Paypal.

Увійти / Login
[ultimatemember form_id="4322"]
Підпишися на щотижневий дайджест!
Долучайся до нас у всіх соцмережах і проєктах:
PayPal:
Підтримай роботу журналістів сайту!

© 2010-2021, ContentLab. Усі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, що розміщені на сайті TEENСORR, дозволяється за умови посилання на teencorr.com.ua. Для інтернет-видань є обов'язковим пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання на http://teencorr.com.ua. Посилання має бути розміщене в незалежності від повного або часткового використання матеріалів. Гіперпосилання (для інтернет-видань) – має бути розміщене в підзаголовку чи в першому абзаці матеріалу.

Перейти к верхней панели