Close Sidebar

Teennews

books, teens novelties,

29.06.2016

У суботу, 2 липня, у київському Barbara Bar Фоззі з ТНМК читатиме уривки з книжки про супергероя Василя Гупала, якого сам видумав разом із друзями. Втілив книжкового героя художник-мультиплікатор Сашко Даниленко. Книгу «Гупало Василь. П’ять з половиною пригод» випустило «Видавництво Старого Лева».

У видавництві вважають, що Василь Гупало – це персонаж набагато важчої категорії, аніж дитячі Котигорошки чи Кожум’яки. Адже у нього є не лише суперсила, а й свої слабкості, особливості характеру, хобі…

fozzi

Книжка від Фоззі вже вийшла в світ

Почалося все з пісні гурту ТНМК, приспів до якої дуже відомий завдяки дитячому ансамблю «Зернятко»: пам’ятаєте, його учасники співають, як «добро все одно закохає зло»? А коли вже до роботи підключився Сашко Даниленко, одне за одним почали вимальовуватися образи друзів та недругів героя, якому під силу побороти яке хочете зло: стихійне, заморське, космічне, потойбічне…

«Текст про Гупала писався ще до війни, потреба в супергерої відувалася вже тоді, – сказав Фоззі. – Коли я складав текст пісні, то уявляв собі Вірастюка і навіть написав йому про це смс. А далі цей всесвіт вже розписував Даниленко, маючи за мету мультсеріал. Я ж вирішив, що додам казок…».

Сашко Даниленко, відомий українцям відеороботами для гуртів ДахаБраха, ТНМК, Kwoon, створив ілюстрації до книги за 9 місяців. Стільки ж він працював над кліпом, – погодься, періоди виглядають символічно! Ось скільки потрібно для народження книжкового героя!

fozzi

Ось такою кропіткою була робота над ілюстраціями книжки

«Ця книжка є першою декларацією українських супергероїв, – розповів Сашко Даниленко. –  І це тільки початок. Тож у читачів є можливість бути причетними до цієї великої справи. Наші супергерої ходять тією ж самою землею, що і ми з вами. Хто знає, може ви навіть їли смородину з того ж самого куща, що і Гупало Василь колись. І хтозна, може ця історія підштовхне вас до відкриття власної суперсили».

Послухати, як Фоззі читає уривки з нової книжки, можна з 20.00, вхід вільний.

Тінкор

Фото: ВСЛ

comments powered by HyperComments
Прочитати ще
Тінкор у соцмережах
Надрукуй слово та натисни ENTER для пошуку
Напечатай и нажми Enter для поиска

© 2010-2019, ContentLab. Усі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, що розміщені на сайті TEENСORR, дозволяється за умови посилання на teencorr.com.ua. Для інтернет-видань є обов'язковим пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання на http://teencorr.com.ua. Посилання має бути розміщене в незалежності від повного або часткового використання матеріалів. Гіперпосилання (для інтернет-видань) – має бути розміщене в підзаголовку чи в першому абзаці матеріалу.

Перейти к верхней панели