fbpx
Close Sidebar

Teennews

books,

26.02.2016

Сьогодні, 26 лютого, о 17.00, у Львові, у дворику «Копальні Кави» на площі Ринок розпочнеться перша зустріч у рамках проекту «12 неймовірних жінок про цінності, які творять людину». Це буде дуже цікаво, адже про цінності будуть говорити відомі в Україні жінки, досвід яких захоплює. Перша така зустріч відбудеться з журналісткою Ольгою Герасим’юк. Музичним гостем стане гітаріст Сергій Гурін.

Мар’яна Савка

Авторка проекту Мар’яна Савка

Мар’яна Савка, авторка проекту й головна редакторка «Видавництва Старого Лева», розмовлятиме з пані Ольгою про Рівність. Так-так, про Рівність з великої літери. У наступні місяці Мар’яна Савка зустрінеться з іншими 11 жінками – учасницями розмови про цінності.

Пані Мар’яна розповіла, що вирішила запросити до проекту 12 жінок,  які для багатьох у нашому середовищі є моральними авторитетами, а ще людьми, які свої слова підтримують діями.

За її словами, ми всі довго жили у суспільстві, в якому майже ніхто не говорив про цінності як головні підвалини того спільного дому, який ми будували. І виявилося, що будували кособокий дім, який дуже легко розвалити. Революція гідності лише зупинила цей безтямний процес, а загарбницька війна показала, як ці стіни падають і стають руїнами.

Пані Мар’яна зазначила, що, за її переконанням, ми знову стоїмо на руїнах, і нам треба закладати нові підвалини. Поки для нас цінності – чесність, справедливість, рівність, людяність, милосердя – не стануть щоденною практикою, а не лише красивими словами, ми не зможемо збудувати повноцінне суспільство. Тому говорити про цінності – не просто важливо, а життєво необхідно.

Ольга Герасим'юк

Ольга Герасим’юк, перша учасниця проекту

«Серед запрошених до проекту жінок – Ольга Герасим’юк, Зоя Казанжи, Лариса Денисенко, Ірина Подоляк, Юлія Міщенко. Всіх імен не відкриваю, нехай буде інтрига», — сказала журналістам Мар’яна Савка.

Проект «12 неймовірних жінок про цінності, які творять людину» — це 12 публічних інтерв’ю з цікавими і впливовими жінками. Вони відбуватимуться щомісяця по одному у львівській «Копальні кави». Через цей проект авторка та її гості зможуть озвучити важливі та болючі для суспільства теми та від розмови перейти до реальної допомоги.

Усім, хто відвідає таку розмову у «Копальні», у форматі free donation запропонують «оцінити» її. Зібрані таким чином кошти підуть на ремонт та облаштування дитячої кімнати освіти і відпочинку у львівському Охматдиті. Усі інтерв’ю і додатково написані учасницями проекту есеї про цінності стануть книжкою, яка буде презентована навесні 2017 року.

Тінкор

Фото надані ВСЛ.
Автор фото: Олександр Чекменьов


Прочитати ще
Підтримати сайт / Support:

Ти можеш матеріально підтримати сайт – зробити довільний донейшн через Paypal. Щиро дякуємо, що ти цінуєш нашу працю й допомагаєш оплачувати витрати з утримування сайту! Тоді ми матимемо змогу заохочувати до співробітництва нових цікавих авторів і технічно розвивати портал. Щоб здійснити підтримку та зробити переказ, натисни кнопку Donate.

We will be able to encourage new interesting authors to collaborate and technically develop the portal. We sincerely thank you friends for appreciating our work and helping us pay for the costs of maintaining the site. You can Paypal.

Увійти / Login
[ultimatemember form_id="4322"]
Підпишися на щотижневий дайджест!
Долучайся до нас у всіх соцмережах і проєктах:
PayPal:
Підтримай роботу журналістів сайту!

© 2010-2021, ContentLab. Усі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, що розміщені на сайті TEENСORR, дозволяється за умови посилання на teencorr.com.ua. Для інтернет-видань є обов'язковим пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання на http://teencorr.com.ua. Посилання має бути розміщене в незалежності від повного або часткового використання матеріалів. Гіперпосилання (для інтернет-видань) – має бути розміщене в підзаголовку чи в першому абзаці матеріалу.

Перейти к верхней панели