Close Sidebar

Teennews

books,

26.02.2016

Сьогодні, 26 лютого, о 17.00, у Львові, у дворику «Копальні Кави» на площі Ринок розпочнеться перша зустріч у рамках проекту «12 неймовірних жінок про цінності, які творять людину». Це буде дуже цікаво, адже про цінності будуть говорити відомі в Україні жінки, досвід яких захоплює. Перша така зустріч відбудеться з журналісткою Ольгою Герасим’юк. Музичним гостем стане гітаріст Сергій Гурін.

Мар’яна Савка

Авторка проекту Мар’яна Савка

Мар’яна Савка, авторка проекту й головна редакторка «Видавництва Старого Лева», розмовлятиме з пані Ольгою про Рівність. Так-так, про Рівність з великої літери. У наступні місяці Мар’яна Савка зустрінеться з іншими 11 жінками – учасницями розмови про цінності.

Пані Мар’яна розповіла, що вирішила запросити до проекту 12 жінок,  які для багатьох у нашому середовищі є моральними авторитетами, а ще людьми, які свої слова підтримують діями.

За її словами, ми всі довго жили у суспільстві, в якому майже ніхто не говорив про цінності як головні підвалини того спільного дому, який ми будували. І виявилося, що будували кособокий дім, який дуже легко розвалити. Революція гідності лише зупинила цей безтямний процес, а загарбницька війна показала, як ці стіни падають і стають руїнами.

Пані Мар’яна зазначила, що, за її переконанням, ми знову стоїмо на руїнах, і нам треба закладати нові підвалини. Поки для нас цінності – чесність, справедливість, рівність, людяність, милосердя – не стануть щоденною практикою, а не лише красивими словами, ми не зможемо збудувати повноцінне суспільство. Тому говорити про цінності – не просто важливо, а життєво необхідно.

Ольга Герасим'юк

Ольга Герасим’юк, перша учасниця проекту

«Серед запрошених до проекту жінок – Ольга Герасим’юк, Зоя Казанжи, Лариса Денисенко, Ірина Подоляк, Юлія Міщенко. Всіх імен не відкриваю, нехай буде інтрига», — сказала журналістам Мар’яна Савка.

Проект «12 неймовірних жінок про цінності, які творять людину» — це 12 публічних інтерв’ю з цікавими і впливовими жінками. Вони відбуватимуться щомісяця по одному у львівській «Копальні кави». Через цей проект авторка та її гості зможуть озвучити важливі та болючі для суспільства теми та від розмови перейти до реальної допомоги.

Усім, хто відвідає таку розмову у «Копальні», у форматі free donation запропонують «оцінити» її. Зібрані таким чином кошти підуть на ремонт та облаштування дитячої кімнати освіти і відпочинку у львівському Охматдиті. Усі інтерв’ю і додатково написані учасницями проекту есеї про цінності стануть книжкою, яка буде презентована навесні 2017 року.

Тінкор

Фото надані ВСЛ.
Автор фото: Олександр Чекменьов

comments powered by HyperComments
Прочитати ще
Тінкор у соцмережах
Надрукуй слово та натисни ENTER для пошуку
Напечатай и нажми Enter для поиска

© 2010-2019, ContentLab. Усі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, що розміщені на сайті TEENСORR, дозволяється за умови посилання на teencorr.com.ua. Для інтернет-видань є обов'язковим пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання на http://teencorr.com.ua. Посилання має бути розміщене в незалежності від повного або часткового використання матеріалів. Гіперпосилання (для інтернет-видань) – має бути розміщене в підзаголовку чи в першому абзаці матеріалу.

Перейти к верхней панели