Close Sidebar

Teennews

music, teens novelties,

09.11.2016

Вчера коллектив R.A.M.A. – Аня Anneken, вокал, Макс Тrolle, бас и Вадя Сокологорский, гитара – выпустили клип на песню «Звіра не буди». Это одна из песен их альбома, который вышел в свет этой осенью.

Центральной песней сборника музыканты называют композицию «Стрічка моста». По словам музыкантов, именно сюжет этой песни подарил им идею обложки их дебютного диска. 

««Стрічка моста» подчёркивает более роковую сторону нашего творчества, но, так как и все наши песни, пронизана магией и чудесными образами», – сообщили музыканты на странице в фейсбуке. 

Тинкорр


Прочитати ще
Зробити донейшн:

 

 

 

 

Ти можеш матеріально підтримати сайт – зробити довільний донейшн, відсканувавши QR-код за допомогою камери смартфона. Тоді ми матимемо змогу заохочувати до співробітництва нових цікавих авторів і технічно розвивати портал.

Тінкор у соцмережах

© 2010-2019, ContentLab. Усі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, що розміщені на сайті TEENСORR, дозволяється за умови посилання на teencorr.com.ua. Для інтернет-видань є обов'язковим пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання на http://teencorr.com.ua. Посилання має бути розміщене в незалежності від повного або часткового використання матеріалів. Гіперпосилання (для інтернет-видань) – має бути розміщене в підзаголовку чи в першому абзаці матеріалу.

Перейти к верхней панели