fbpx
Close Sidebar

Teennews

music, rock, style life, teens novelties,

12.10.2017

«Синтез DNK», відомий гурт з Хмельницького, на початку осені завершив роботу над дебютним відеокліпом на пісню «Історія». Це сингл з майбутнього, другого студійного альбому гурту.

Уперше відео представили публіці у вересні, на концерті-презентації. Виступ пройшов на даху студентської бібліотеки, де в програму був включений показ відеокліпу, який демонструвався з проектору на стіну будівлі. Автори відео – Дмитро Мостовий та Інна Зайченко. Інна також стала і головною героїнею кліпу.

Пісня «Історія» укорінена в особистих почуттях. Автори кліпу не стали відходити від такої концепції, і твір успадкував інтимну подорож серед мрій, романтики та самотності – настроїв та переживань, дуже властивих для «Синтез DNK».

– Ми хотіли мінімізувати нашу присутність у відео: як у кадрі, так і в творчому процесі, – розповіла Надія Телеховська, лідер гурту. – Я підійшла до Інни та й кажу, що в нас є пісня, та я уявлення не маю, який має бути кліп. Але, на щастя, я звернулась до прекрасних та творчих людей, які взяли справу у власні руки.

Наразі «Синтез DNK» закінчує останні приготування та найближчим часом відправиться в студію, щоб продовжити роботу над другою платівкою. До нового альбому увійдуть уже представлені композиції «Історія», «Місто» та «Глибина», а також інші твори, які публіка могла чути на літніх концертах гурту.

Тінкор


Прочитати ще
Підтримати сайт / Support:

Ти можеш матеріально підтримати сайт – зробити довільний донейшн через Paypal. Щиро дякуємо, що ти цінуєш нашу працю й допомагаєш оплачувати витрати з утримування сайту! Тоді ми матимемо змогу заохочувати до співробітництва нових цікавих авторів і технічно розвивати портал. Щоб здійснити підтримку та зробити переказ, натисни кнопку Donate.

We will be able to encourage new interesting authors to collaborate and technically develop the portal. We sincerely thank you friends for appreciating our work and helping us pay for the costs of maintaining the site. You can Paypal.

Увійти / Login
[ultimatemember form_id="4322"]
Підпишися на щотижневий дайджест!
Долучайся до нас у всіх соцмережах і проєктах:
PayPal:
Підтримай роботу журналістів сайту!

© 2010-2021, ContentLab. Усі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, що розміщені на сайті TEENСORR, дозволяється за умови посилання на teencorr.com.ua. Для інтернет-видань є обов'язковим пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання на http://teencorr.com.ua. Посилання має бути розміщене в незалежності від повного або часткового використання матеріалів. Гіперпосилання (для інтернет-видань) – має бути розміщене в підзаголовку чи в першому абзаці матеріалу.

Перейти к верхней панели