Close Sidebar

Teennews

music, rock, style life, teens novelties,

12.10.2017

«Синтез DNK», відомий гурт з Хмельницького, на початку осені завершив роботу над дебютним відеокліпом на пісню «Історія». Це сингл з майбутнього, другого студійного альбому гурту.

Уперше відео представили публіці у вересні, на концерті-презентації. Виступ пройшов на даху студентської бібліотеки, де в програму був включений показ відеокліпу, який демонструвався з проектору на стіну будівлі. Автори відео – Дмитро Мостовий та Інна Зайченко. Інна також стала і головною героїнею кліпу.

Пісня «Історія» укорінена в особистих почуттях. Автори кліпу не стали відходити від такої концепції, і твір успадкував інтимну подорож серед мрій, романтики та самотності – настроїв та переживань, дуже властивих для «Синтез DNK».

– Ми хотіли мінімізувати нашу присутність у відео: як у кадрі, так і в творчому процесі, – розповіла Надія Телеховська, лідер гурту. – Я підійшла до Інни та й кажу, що в нас є пісня, та я уявлення не маю, який має бути кліп. Але, на щастя, я звернулась до прекрасних та творчих людей, які взяли справу у власні руки.

Наразі «Синтез DNK» закінчує останні приготування та найближчим часом відправиться в студію, щоб продовжити роботу над другою платівкою. До нового альбому увійдуть уже представлені композиції «Історія», «Місто» та «Глибина», а також інші твори, які публіка могла чути на літніх концертах гурту.

Тінкор

comments powered by HyperComments
Прочитати ще
Тінкор у соцмережах
Надрукуй слово та натисни ENTER для пошуку
Напечатай и нажми Enter для поиска

© 2010-2019, ContentLab. Усі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, що розміщені на сайті TEENСORR, дозволяється за умови посилання на teencorr.com.ua. Для інтернет-видань є обов'язковим пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання на http://teencorr.com.ua. Посилання має бути розміщене в незалежності від повного або часткового використання матеріалів. Гіперпосилання (для інтернет-видань) – має бути розміщене в підзаголовку чи в першому абзаці матеріалу.

Перейти к верхней панели