Close Sidebar

Teennews

music, rock, style life, teens novelties,

12.10.2017

«Синтез DNK», відомий гурт з Хмельницького, на початку осені завершив роботу над дебютним відеокліпом на пісню «Історія». Це сингл з майбутнього, другого студійного альбому гурту.

Уперше відео представили публіці у вересні, на концерті-презентації. Виступ пройшов на даху студентської бібліотеки, де в програму був включений показ відеокліпу, який демонструвався з проектору на стіну будівлі. Автори відео – Дмитро Мостовий та Інна Зайченко. Інна також стала і головною героїнею кліпу.

Пісня «Історія» укорінена в особистих почуттях. Автори кліпу не стали відходити від такої концепції, і твір успадкував інтимну подорож серед мрій, романтики та самотності – настроїв та переживань, дуже властивих для «Синтез DNK».

– Ми хотіли мінімізувати нашу присутність у відео: як у кадрі, так і в творчому процесі, – розповіла Надія Телеховська, лідер гурту. – Я підійшла до Інни та й кажу, що в нас є пісня, та я уявлення не маю, який має бути кліп. Але, на щастя, я звернулась до прекрасних та творчих людей, які взяли справу у власні руки.

Наразі «Синтез DNK» закінчує останні приготування та найближчим часом відправиться в студію, щоб продовжити роботу над другою платівкою. До нового альбому увійдуть уже представлені композиції «Історія», «Місто» та «Глибина», а також інші твори, які публіка могла чути на літніх концертах гурту.

Тінкор

comments powered by HyperComments
Прочитать еще
Тинкорр в соцсетях
Напечатай и нажми Enter для поиска

© 2010-2019, ContentLab. Все права защищены. Использование любых материалов, размещённых на сайте TEENСORR, разрешается при условии ссылки на teencorr.com.ua. Для интернет-изданий обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на http://teencorr.com.ua. Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов. Гиперссылка (для интернет- изданий) – должна быть размещена в подзаголовке или в первом абзаце материала.

Перейти к верхней панели