Close Sidebar

Teennews

music, rock, teens novelties, интервью,

17.02.2017

Сьогодні, 17 лютого – реліз нової пісні «Історія» гурту «Синтез DNK». Почути новий трек групи можна на soundcloud. Пісню створювали Надія Телеховська, Антон Горбатюк, Валерій Телеховський, записом займався Max Ariets. Справжня «Історія» від «Синтезу DNK» – голос, акустична гітара, флейта та трохи бонгів фоном.

«Ми експериментували, намагалися зрозуміти, як же має звучати ця пісня, щоб передати те, що ми хочемо донести слухачам. І ось нарешті ми знайшли звук: потрібно було лише менше ускладнювати. Пісня записана в акустиці. «Історія» – це історія про кохання. І про те, що часом кохання буває трагічним, та все одно воно варте того, щоб його пережити. І хоча ця пісня не схожа на наші інші роботи, ми нею пишаємося», – розповіли музиканти відомої арт-рокової української групи.

sintez-dnk

Фронт-вумен гурту “Синтез ДНК” Надія Телеховська

Нагадаємо, у вересні минулого року гурт опублікував сингл «Глибина». Інтерв’ю з музикантами ти можеш прочитати на сторінках «Тінкора».

Тінкор

comments powered by HyperComments
Прочитать еще
Тинкорр в соцсетях
Напечатай и нажми Enter для поиска

© 2010-2019, ContentLab. Все права защищены. Использование любых материалов, размещённых на сайте TEENСORR, разрешается при условии ссылки на teencorr.com.ua. Для интернет-изданий обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на http://teencorr.com.ua. Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов. Гиперссылка (для интернет- изданий) – должна быть размещена в подзаголовке или в первом абзаце материала.

Перейти к верхней панели