fbpx
Close Sidebar

Teennews

28.09.2021

Однозначної відповіді немає. Утім, групу краще створювати, якщо ваш контент буде про історію школи й орієнтований на випускників. А сторінку – якщо ви хочете проводити медійну роботу в соцмережах, інформувати про актуальні події школи.

Розробкою контент-плану сторінки у фейсбуці потрібно займатися, ураховуючи контент-плани всіх каналів вашої школи: сайту, сторінки в інстаграмі, інших соцмережах. Сторінка у фейсбуці може стати більш інтенсивною новинною стрічкою, аніж розділ новин на сайті, тому що потенційно може оновлюватися частіше. Ви маєте пропланувати приблизну частоту оновлення новин на сайті та на сторінках соцмереж.

Наприклад, новини сайту ви оновлюєте раз на тиждень, а сторінки у фейсбуці та інстаграмі – щоденно. Звісно, чим частіше оновлення, тим повнішу картину дня отримують ваші читачі й тим цікавіше стає ваша новинна стрічка.

Теми шкільних новин:

  • оригінальні, цікаві уроки; зустрічі; бесіди; класні години; відкриті уроки;
  • новини закладу: участь закладу у заходах, конкурсах;
  • участь дітей у заходах, конкурсах, конференціях; інформація про досягнення;
  • участь учителів у конференціях, нарадах;
  • новини шкільної бібліотеки;
  • новини психологічного підрозділу;
  • спортивні новини;
  • новини шкільного самоврядування;
  • інші новини.

Крім того, на сторінці школи у фейсбуці можна писати про дні народження учителів, психологів, персоналу, про новини освітян району, новини освіти тощо.

Шановні вчителі! Сайт TeenCorr оголошує про запуск медійного спецпроєкту «Учитель-блогер», у якому наші редактори розбиратимуть приклади постів та блогів і розповідатимуть про особливості ведення блогів про школу та навчання, про написання публіцистичних текстів. Слідкуйте за оновленнями тут та за появою посилання на спецпроєкт! «Учитель-блогер» є безкоштовним проєктом, проте ви можете, за бажанням, робити донейшн через сайт, PayPal чи Патрон – це підтримає нас у створенні нових проєктів та розвитку тих, що вже працюють. Долучайтеся!

Become a Patron!

Підтримати сайт

Підписуйся на TeenCorr-листи

Чекаємо на вас у фейсбук, в інстаграм та на каналі телеграм.

«Учитель-блогер»


Прочитати ще
Підтримати сайт / Support:

Ти можеш матеріально підтримати сайт – зробити довільний донейшн через Paypal. Щиро дякуємо, що ти цінуєш нашу працю й допомагаєш оплачувати витрати з утримування сайту! Тоді ми матимемо змогу заохочувати до співробітництва нових цікавих авторів і технічно розвивати портал. Щоб здійснити підтримку та зробити переказ, натисни кнопку Donate.

We will be able to encourage new interesting authors to collaborate and technically develop the portal. We sincerely thank you friends for appreciating our work and helping us pay for the costs of maintaining the site. You can Paypal.

Увійти / Login
[ultimatemember form_id="4322"]
Підпишися на щотижневий дайджест!
Долучайся до нас у всіх соцмережах і проєктах:
PayPal:
Підтримай роботу журналістів сайту!

© 2010-2021, ContentLab. Усі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, що розміщені на сайті TEENСORR, дозволяється за умови посилання на teencorr.com.ua. Для інтернет-видань є обов'язковим пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання на http://teencorr.com.ua. Посилання має бути розміщене в незалежності від повного або часткового використання матеріалів. Гіперпосилання (для інтернет-видань) – має бути розміщене в підзаголовку чи в першому абзаці матеріалу.

Перейти к верхней панели