fbpx
Close Sidebar

Teennews

style life, teens novelties,

09.02.2022

Спостерігаючи за трендом на продуктивність у медіа, неважко зробити висновок, що сучасна молодь – кар’єристи. Постійні пошуки вакансій і підробітків є невід’ємною частиною їхнього життя. Проте прагнення досягти фінансової незалежності якомога швидше заважає зняти рожеві окуляри. Як демонструють статистики, багатообіцяючі характеристики вакансій на сайтах про швидкий кар’єрний зріст і сотні тисяч гривень зовсім не відлякують студентів, котрі згодом пожинають плоди власної необачності.

В Україні ледь не кожен зіткнувся з експлуатацією праці та торгівлею людьми, тому Всеукраїнський молодіжний центр розробив чат-бот у форматі інтерактивної гри для протидії цій проблемі. У кінці гри на кожного учасника чекатимуть приємні подарунки – онлайн-книги: «Як зробити ідеальне резюме» від Happy Monday та «Планування кар’єри: 6 кроків до успіху» від Career Hub.

📌Переходь в Telegram-бот гри та спробуй захистити від небезпеки героїв-студентів, що влаштовуються на свою першу роботу: https://t.me/WayToWork_game_bot

🎁У кінці на тебе чекатимуть приємні подарунки – онлайн-книги:

▪️«Як зробити ідеальне резюме» від Happy Monday

▪️«Планування кар’єри: 6 кроків до успіху» від Career Hub

Не вагайся, пройди гру та перевір свою готовність діяти безпечно💪


Прочитати ще
Підтримати сайт / Support:

Ти можеш матеріально підтримати сайт – зробити довільний донейшн через Paypal. Щиро дякуємо, що ти цінуєш нашу працю й допомагаєш оплачувати витрати з утримування сайту! Тоді ми матимемо змогу заохочувати до співробітництва нових цікавих авторів і технічно розвивати портал. Щоб здійснити підтримку та зробити переказ, натисни кнопку Donate.

We will be able to encourage new interesting authors to collaborate and technically develop the portal. We sincerely thank you friends for appreciating our work and helping us pay for the costs of maintaining the site. You can Paypal.

Увійти / Login
[ultimatemember form_id="4322"]
Підпишися на щотижневий дайджест!
Долучайся до нас у всіх соцмережах і проєктах:
PayPal:
Підтримай роботу журналістів сайту!

© 2010-2021, ContentLab. Усі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, що розміщені на сайті TEENСORR, дозволяється за умови посилання на teencorr.com.ua. Для інтернет-видань є обов'язковим пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання на http://teencorr.com.ua. Посилання має бути розміщене в незалежності від повного або часткового використання матеріалів. Гіперпосилання (для інтернет-видань) – має бути розміщене в підзаголовку чи в першому абзаці матеріалу.

Перейти к верхней панели