fbpx
Close Sidebar

Teennews

books, style life, teens novelties, знаєш,

23.11.2016

Катерина Липа, відома письменниця, публіцист, старший науковий співробітник Музею історії міста Києва, 19 листопада презентувала свою нову книгу «Теорія архітектури, містика і війна» у Державній науковій архітектурно-будівельній бібліотеці імені В.Г. Заболотного.

kateryna.lypa

Презентація нової книжки про українські фортеці в Державній науковій архітектурно-будівельній бібліотеці імені В. Г. Заболотного. Фото: фб-сторінка бібліотеки

На презентації змогли побувати архітектори, мистецтвознавці, історики, культурологи, всі, кого цікавлять таємні коди в архітектурі. Адже книга – якраз про те, що досі мало досліджувалося: про магічний захист фортифікаційних споруд, про те, як західноєвропейські традиції фортифікації доби Ренесансу впливали на оборонне будівництво в Україні.

Виявляється, дієвим засобом оборони давні архітектори вважали магію. Тому й форми фортифікаційних споруд є саме такими, якими є, через певні містичні традиції доби. Катерина Липа з’ясовує в книжці, чи українські зодчі, будівельники XVI – XVII ст. «правил будівельної магії». Також письменницю зацікавило, як те впливало на розпланування та об’ємно-просторове вирішення замків, фортець та міських укріплень.

Катерина Липа є автором близько 400 статей на теми історії мистецтва та архітектури, сучасної архітектури, мистецтва та предметного дизайну, а також – автором низки науково-популярних книг із історії української архітектури, військової історії та спорту. Є автором та упорядником науково-популярної серії для старшого шкільного віку «Історія на власні очі».

Нагадаємо, книга Катерини Липи про архітектуру українських фортець вийшла в світ наприкінці жовтня. Вже відбулося декілька презентацій та автограф-сесій. Про нові презентації книжки можна дізнаватися, слідкуючи за новинами на сторінці письменниці в соцмережі

Тінкор

Фото: ДНАББ імені В.Г. Заболотного

 

 


Прочитати ще
Підтримати сайт / Support:

Ти можеш матеріально підтримати сайт – зробити довільний донейшн через Paypal. Щиро дякуємо, що ти цінуєш нашу працю й допомагаєш оплачувати витрати з утримування сайту! Тоді ми матимемо змогу заохочувати до співробітництва нових цікавих авторів і технічно розвивати портал. Щоб здійснити підтримку та зробити переказ, натисни кнопку Donate.

We will be able to encourage new interesting authors to collaborate and technically develop the portal. We sincerely thank you friends for appreciating our work and helping us pay for the costs of maintaining the site. You can Paypal.

Увійти / Login
[ultimatemember form_id="4322"]
Підпишися на щотижневий дайджест!
Долучайся до нас у всіх соцмережах і проєктах:
PayPal:
Підтримай роботу журналістів сайту!

© 2010-2021, ContentLab. Усі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, що розміщені на сайті TEENСORR, дозволяється за умови посилання на teencorr.com.ua. Для інтернет-видань є обов'язковим пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання на http://teencorr.com.ua. Посилання має бути розміщене в незалежності від повного або часткового використання матеріалів. Гіперпосилання (для інтернет-видань) – має бути розміщене в підзаголовку чи в першому абзаці матеріалу.

Перейти к верхней панели