Close Sidebar

Teennews

books, style life, teens novelties, мастер-классы,

01.06.2018

У дитячій бібліотеці-філії Балаклійської ЦБС селища міського типу Донець у Харківській області 1 червня, у День захисту дітей, провели вікторину. Її темою стали казки. У вікторині взяли участь учні 1-3 класів. Окрім інтелектуальних розваг, для школярів влаштували й образотворчі. Зокрема, провели конкурс малюнків до казок.

«Казки бувають рiзнi: довгi i короткi, веселi, чарiвнi, написанi автором або складенi народом. Проте у всiх казок є одна спiльна риса — мудрiсть», – зазначили співробітники бібліотеки.

library.kharkov

Учасники вікторини в бібліотеці. Фото: дитяча бібліотека смт. Донець

А напередодні, у четвер 31 травня, дітей запросили на ексурсію по бібліотеці. Діти подивилися цікаві видання, книги, журнали та газети, училися користуватися бібліотекою та бути акуратними з книжками. 

«Новенькими палітурками книги посміхнулися до малечі та повели їх у чарівний світ принцес та принців, фантастичних пригод та мандрів. Книг тут, звісно, не бракує – енциклопедії, казки, оповідання, довідники», – розповіли бібліотекарі на своїй сторінці у соцмережі. 

library.kharkov

Книги поета Миколи Пивовара. Фото: дитяча бібліотека смт. Донець

Нагдаємо, у травні у цій бібліотеці відкрили інформаційну вітрину «Письменники рідного краю дарують нам творів розмай». Виставка – це можливість для глядачів познайомитися з життям і творчістю письменників селища та харьківщини. Зокрема, із творами Миколи Пивовара, місцевого поета, члена національної спілки письменників України, який залишив по собі велику творчу спадщину. 

Фото: дитяча бібліотека смт. Донець

Виставка «Вишитий Кобзар» Івана Рябчука і конкурс творчих робіт школярів. У столиці відбулося свято «Зерна доброти»

Найцікавіші заходи до Дня Матері || Чекін дитячі та юнацькі бібліотеки України

Триває обласний етап конкурсу дитячих малюнків «Сторінками книг Чингіза Айтматова»

comments powered by HyperComments
Прочитать еще
Тинкорр в соцсетях
Напечатай и нажми Enter для поиска

© 2010-2019, ContentLab. Все права защищены. Использование любых материалов, размещённых на сайте TEENСORR, разрешается при условии ссылки на teencorr.com.ua. Для интернет-изданий обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на http://teencorr.com.ua. Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов. Гиперссылка (для интернет- изданий) – должна быть размещена в подзаголовке или в первом абзаце материала.

Перейти к верхней панели